Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teekond passiivse sissetulekuni vähemalt 5€ päev.

Soovitatud postitused

Niisiis,

Alustan siis sellise projektiga mis tooks mulle vähemalt sisse 5€ päevas, muidugi 5€ päev on lihtsalt esimene saavutus milleni tahan jõuda.

Tegu on rohkem eksperimenteerimisega kui ideega ja märja unistusega hakata päevas teenima tuhandeid eurosid.

 

Arvan, et tulebki vaikselt alustada ja mitte väga kõrgeid sihtmärke endale seada.

 

Teenused mida kasutan - Google Adsense, Wordpress, namecheap hosting, domeenid, KWFinder.

 

Hetkel siis tegelen 2 leheküljega, mis pole veel kumbki laivi läinud, mõned päevad läheb aega.

Ühe lehekülje teen ise täiesiti nullist ja teisel kasutan kogenenuma inimese abi.

 

Plaan:

Otsisin välja madala konkurentsiga keywordid

CPC vähemalt 1usd

Ehitan wordpressis koduleheküljed.

Üritan lehekülgedega SEO poolepealt teha nii palju, et leheküljed rankiksid googles normaalselt esiotsas.

 

Eesmärk:

Pakkuda piisavalt head sisu lehekülgedel, et inimesed ikka maanduksid mu lehel.

Teenida külastajate pealt Adsense kaudu mingi kopikas

Õnnestumise korral uusi lehti luua.

Lihtsalt rohkem tundma õppida SEO-d ja WP-d

Kogeda karmi reaalsust lehe rankimisel.

 

 

 

Teema tegin selleks, et oleks ka endal rohkem motivatsiooni ja ehk õnnestumise korral ka teisi motiveerida.

Ise olen algaja ja kogenenumate õpetus- ja soovitussõnad alati oodatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu, kindlasti jälgin!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Väga hästi öeldud, et kusagilt tuleb alustada. Isegi kui juba passiivselt euro/päevas teenida on minu arust hästi. Küll summad jõuavad kosuda. Põhiline, et oled algust teinud. Jään põnevusega uusi postitusi ootama!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lahe ettevõtmine, edu!

 

Kui õigesti aru saan, siis kavatsed teenima hakata ainult CPC pealt - ehk siis peadki praktiliselt blogi taolist asja ning mingit e-kommertsi külge ei keevita?

Kuidas artiklid kavatsed teha, kirjutad ise või sebid mingi copywriteri kuskilt Fiverrist? :)

 

[spoiler=blah]

Olen mõelnud ise midagi sarnast teha, kuid contentina oleksin kirjutanud reviewe toodetest ning visanud terve saidi Amazon Associates linke täis, lubavad 6% minu tehtud lingi pealt+ igasuguseid bounty rewardeid alates $3, aga mõtteks ta jäigi.

 

 

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Keyword researchi teed ise või ostad sisse? Mis niche veebilehtedel on?

 

Nii, üritangi esimest korda elus ise keyword researchiga tegeleda, ehk siis üritan ise täielikult asja paika panna(vähemalt ühel lehel, teisel lehel küsin kogenenumatelt abi)

Ehk siis ongi hea minumeelest võtta 2 lehte korraga ette, erinev niche aga ühega tegeled täielikult üksinda ja teisega küsin kogenenumatelt abi. Tõenäoliselt õpib niimoodi kõige rohkem.

 

Lahe ettevõtmine, edu!

 

Kui õigesti aru saan, siis kavatsed teenima hakata ainult CPC pealt - ehk siis peadki praktiliselt blogi taolist asja ning mingit e-kommertsi külge ei keevita?

Kuidas artiklid kavatsed teha, kirjutad ise või sebid mingi copywriteri kuskilt Fiverrist? :)

 

[spoiler=blah]

Olen mõelnud ise midagi sarnast teha, kuid contentina oleksin kirjutanud reviewe toodetest ning visanud terve saidi Amazon Associates linke täis, lubavad 6% minu tehtud lingi pealt+ igasuguseid bounty rewardeid alates $3, aga mõtteks ta jäigi.

 

 

Jah, täielikult CPC pealt. Päris blogiks seda nimetada ei saaks, pigem selline väike informatiivne lehekülg kindla niche vastu, ehk siis tähendab, et ei pea mingit kindlat jama promoma hakkama.

 

Amazoni kaudu olen omalajal teeninud küll, küll mitte orgaanilise liikluse kaudu. Amazoniga on see, et ühele lehele ei maksa vägapalju erinevaid tooteid toppida(niche lehele), tõenäolsus et googlis oma lehed indexitud saad on juba väike. Kuid kõik on võimalik. Konkurents on kõva aga sellegipoolest paljud inimesed teenivad suuri summasi selliste amazoni review lehtedega.

 

 

Üks lehekülg tõenöoliselt hakkab saama blackhat SEO-d teine white-grey vahepealset. Vähemalt selline on plaan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne, kui sa lähed enda asjadega väga kaugele, siis loe seda:

http://www.forbes.com/sites/brentgleeson/2014/09/05/3-steps-to-launch-your-first-ecommerce-website/#5ca8b15e994d

 

Tänapäeval teenida adsensi pealt on unustatud, suuremas osas. Pigem on liigutud e-commerci peale, mis potensiaalselt võib teenida palju palju rohkem ja palju kiiremini.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nii, 1 leht on 100% valmis ja üleval, teine valmimas - umbes 50% valmis.

 

Nüüd ootan kuni google indekseerib mu lehe, seejärel hakkan tegelema SEO küljega!

Aadressi teed meile ka avalikuks või jätad pigem oma teada? :)

 

Paar postitust tagasi oled maininud, et lehed hakkavad saama black- ja greyhat SEO-d, mida Sa selle all täpsemalt mõtled? Lükkad lihtsalt väikse fontiga konkreetseid keyworde lehele või midagi muud? Esimese asjana tuli pähe traffic exchange lehed, aga see vist SEO-d ei tõsta ning CPC mudeli puhul ka midagi sisse ei too?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Enne, kui sa lähed enda asjadega väga kaugele, siis loe seda:

http://www.forbes.com/sites/brentgleeson/2014/09/05/3-steps-to-launch-your-first-ecommerce-website/#5ca8b15e994d

 

Tänapäeval teenida adsensi pealt on unustatud, suuremas osas. Pigem on liigutud e-commerci peale, mis potensiaalselt võib teenida palju palju rohkem ja palju kiiremini.

 

Olen täiesti kursis sellega, et adsense ei ole kõige mõistlikum viis.

Aga kuna hetkel endal aega väga palju tegelikult ei ole ja olen täiskohaga tööl kus on veel vähem aega aegajalt kui tavalises töökohas, siis arvan, et ecommerce ja dropshipping vms teenimisviis vajaksid kõvasti rohkem aega ja pühendumust asjasse.

Hetkel ongi lihtsalt plaan saama jooksma midagi mis pea 100% passiivselt hakkaks tootma mingiseid klikke adsense reklaamidele minu lehtedel. Juhul kui ma eksin siis kriitika alati teretulnud.

 

 

 

 

Aadressi teed meile ka avalikuks või jätad pigem oma teada? :)

 

Paar postitust tagasi oled maininud, et lehed hakkavad saama black- ja greyhat SEO-d, mida Sa selle all täpsemalt mõtled? Lükkad lihtsalt väikse fontiga konkreetseid keyworde lehele või midagi muud? Esimese asjana tuli pähe traffic exchange lehed, aga see vist SEO-d ei tõsta ning CPC mudeli puhul ka midagi sisse ei too?

 

 

 

Traffic exchange ei too midagi sisse jah,

Aadressi ei avalada, pole kõige parem mõte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

SEO mõju annab tunda. Ilmselgelt paari päevaga Google searchi tippu ei jõua :D

 

Ma soovitaks hakata asjaga uuesti tegelema, sest nagu näha potentsiaali on.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
SEO mõju annab tunda. Ilmselgelt paari päevaga Google searchi tippu ei jõua :D

 

Ma soovitaks hakata asjaga uuesti tegelema, sest nagu näha potentsiaali on.

 

Uued ja paremad mõtted mõlguvad peas, tuleb vaid leida parim viis nende realiseerimiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.