Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pettur/Varas Madis Pill Kahju : 20€ Vahvlist : wuffel

Soovitatud postitused

Pean siis taaskord pöörduma vahvli juhtkonna poole ja samas ka teisi hoiatama järjekordse petturi eest. Nimeks tal Madis Pill (EE052200221044282692), vahvlist : Wuffel

 

Lugu siis selline, et sai ostetud kasutaja 06.02.2016. 20euro eest League of Legendsˇis , ja täna avastasin, et kasutaja pole enam minu valduses. Email on muudetud, parool on muudetud. Viitab ainult sellele, et kasutajale on tehtud recovery. Kuna tema reklaamis end kui kasutaja esimest omanikku, siis pole mul kedagi muud peale tema ka süüdistada. Nagu ikka kombeks, siis praeguse seisuga Madis Pill süüd eitab, kuid eks näeme kas tõesti tahab enda nime sellise teemaga eluaeg reklaamida.

 

Nagu ikka karistas mind ära see, et ma inimesi liialt usaldan. Kasutaja recoverymine tema poolt oli ainult võimalik seetõttu, et tema käes on kasutaja esimene email, mida ta kasutajat müües kaasa ei saanud anda, kuna see oli tal igapäevases kasutuses. Tundus asjaliku jutuga inimene ja seetõttu pigistasin ka silma selles osas kinni. Niiet siit ka siis teistele hoiatus ükskõik mis LoLi kasutajat ostes. Kasutaja pole kunagi turvaline kui teil pole seda esimest emaili.

 

Lahenduseks pakkusin talle summa tagastamise + valuraha (kokkuleppel). Kasutaja võib ta endale jätta.

Tema pakub aga sellist lahendust, et ta aitab mul selle kasutaja tagasi saada ja ongi happy ending. Pean sellest kahjuks keelduma, kuna see kasutaja pole minu silmis enam turvaline. Pole mingit mõtet selle alla enam RP panna, või edasi mängida, kui tead, et keegi saab selle alati ära võtta.

 

 

Kahtlustatava isiku info: Madis Pill EE052200221044282692

Kasutajanimi: Wuffel

Kasutaja profiili link: http://www.vahvel.net/member.php?38984-wuffel

Kasutaja email või msn:

 

Tehing:

Teema link:[/b]http://vahvel.net/showthread.php?183665-M%C3%9C%C3%9CA-%2A%2A-106-skinni-94-kangelast

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Swedbank

 

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt:[/b][/b]

 

Ei hakanud kogu vestlust panema siia, kuna aega napib aga kui vaja siis võin seda muidugi teha. Pildil siis näha, et sain kasutaja ilusti kätte 5 kuud tagasi.

 

Siin on ka kasutaja elophant link kus näha, et kasutajaga käib aktiivselt mängimine.

 

http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/euw/52504393/recent-games

 

11vteg7.png

Muudetud liikme ohutuskeskus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pakkusin kasutajale abi kas kasutaja tagasi saamisega (millest keelduti), või siis "ostan" kasutaja tagasi ning siis jääb peale recoveryt kasutaja mulle.

 

Kuna ise ei mängi liigat pmst veebruarist saati, siis pole minul endal selle kasutajaga midagi ette võtta. Ning tõesti nii kurb kui see ka pole, ei saa mina süüd enda peale võtta.

Kasutaja pole nõus ka minu poolt pakutud kompensatsiooniga, seega ei oska midagi kahjuks õelda rohkem.

Muudetud liikme wuffel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kirjutan siis siia ka pakkumise mis ma talle tegin:

20 eurot (hind millega ostsin) + 20 eurot ( raha mille eest ma RP olen ostnud, championid, kasutaja alla pandud aeg, ruunid jms)

Kokku 40 eurot(väga vastutulelik hind), millest ta keeldus.

 

Kasutajat tagasi ei taha(seletasin ka esimeses postituses ära).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keeldusin tõesti, sest minul pole õrna aimugi kellel võis olla teie kontole ligipääs, kes teab teie paroole jms.

Pakkusin enda poolt välja 30 eurot, samuti keelduti. Miks peaksin mina võtma samuti riski kui võib olla juhusega, kus te lihtsalt üritate oma raha tagasi saada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Alla 40eurot ma seda teemat pole nõus kustutama. Ja kui kellegil olekski mu parool olnud siis seda ilma emailita vahetada ei saa.

Accile on recovery tehtud kellegi poolt (vaatan taaskord sinu otsa), kuna email ja parool on muudetud. Emaili ei saa ilma minu teadmata keegi vahetada - kohe ilmub kiri mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Andke andeks aga teie poolt pealekäidav summa kõlab juba nagu väljapressimine. Üritasin saada teiega kokkuleppele kui teie pole nõus. Miks peaksin maksma siis veel rohkem kui ma ei tea mis teie selle kasutajaga ise teinud olete? Kas olete müünud, ära andnud vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Antud hetkel olen mina siiski ohver. Ma olen isegi vastutulelik, et pakun sulle võimaluse enda nimi puhtaks pesta.

Varsti on mul tõesti sellest summast jumala poogen ja maksa kasvõi 50, jätan teema siia vahvlisse mädanema. Ehk jääb sul mõni online tehing ka selle teema tõttu tegemata.

Ja oleme nüüd ausad, kui sa oleksid süüst puhas ei pakuks sa mulle sentigi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaa, ning kuna ma olen ka aus inimene siis ma pakkusin teile varianti kas kasutaja tagasi saada või ma siis "ostan" kasutaja tagasi 10 eurose kahjumiga. Samamoodi jääks kasutaja mul seisma, sellepärsst ei ole ma nõus teile rohkem midagi maksmagi. Igatahes, tehke omad järeldused ning isegi kui see teema siia "mädanema" jääb siis olgu nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandan hilise vastuse pärast. Arutasime seda natuke kauem, sest tegu on suhteliselt keerulise juhtumiga.

 

Igatahes jõudsime otsusele, et kasutaja ostmine sama hinnaga tagasi + 10€ kompensatsiooni on igati aus pakkumine Wuffeli poolt, kuna kindlalt ei saa kedagi siin "süüdi" mõista.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.