Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Lol minu probleemid on kõik lahendatud, ma ei jookse nende eest nagu sina. Sinu jaoks see interneti reputatsioon on number üks nagu siiani välja paistnud on. Sinusugused ei kõlba isegi hommikusöögiks. :D

Pisut irooniline et sa kirjutasid "Meie teamspeak". Sa oled lambinarr seal. Adminnidele perse pugemine ei tee sind veel kaasosanikuks. :D

 

1581614c862e031e8774dde81a024939.png

Pole vist millestki puudust tunda. Peaaegu kõik kutid koos, mõned veel tööl. ;)

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lol minu probleemid on kõik lahendatud, ma ei jookse nende eest nagu sina. Sinu jaoks see interneti reputatsioon on number üks nagu siiani välja paistnud on. Sinusugused ei kõlba isegi hommikusöögiks. :D

Pisut irooniline et sa kirjutasid "Meie teamspeak". Sa oled lambinarr seal. Adminnidele perse pugemine ei tee sind veel kaasosanikuks. :D

 

1581614c862e031e8774dde81a024939.png

Pole vist millestki puudust tunda. Peaaegu kõik kutid koos, mõned veel tööl. ;)

 

''Pole millestki puudust tunda'' :D :D :D

Siis tekib küsimus, et mis põhjusel käiakse peale banni saamist teiste seadmetega nimetatud TS'is rõvetsemas ja lolli mängimas, kui millestki puudust ei tunne? ;)

 

https://gyazo.com/b16c80c9c9d87e29286ac83063b9cdfc

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
''Pole millestki puudust tunda'' :D :D :D

Siis tekib küsimus, et mis põhjusel käiakse peale banni saamist teiste seadmetega nimetatud TS'is rõvetsemas ja lolli mängimas, kui millestki puudust ei tunne? ;)

 

https://gyazo.com/b16c80c9c9d87e29286ac83063b9cdfc

 

Ei tahaks vahele segada ja pole minu teema, kuid siit ka sinule küsimus. Kui meie clanchat + klann pidid lambaid täis olema, siis miks sa oled vähemalt 1 KORRA käinud seal ja mingit paska minu pihta kirjutanud ? Ning pole mõtet öelda, et see polnud sina, see oli sinu üks NMZ acc, nimi ei meenu kuid seekord kirjutasin ka vahvlis. Ega see nimi isegi midagi ei annaks, kuna sa pole piisavalt munadega mees kes tunnistab oma süüd. Lihtsalt mis ma öelda tahan on see, et ära tee seda mis sulle ei meeldi.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei tahaks vahele segada ja pole minu teema, kuid siit ka sinule küsimus. Kui meie clanchat + klann pidid lambaid täis olema, siis miks sa oled vähemalt 1 KORRA käinud seal ja mingit paska minu pihta kirjutanud ? Ning pole mõtet öelda, et see polnud sina, see oli sinu üks NMZ acc, nimi ei meenu kuid seekord kirjutasin ka vahvlis. Ega see nimi isegi midagi ei annaks, kuna sa pole piisavalt munadega mees kes tunnistab oma süüd. Lihtsalt mis ma öelda tahan on see, et ära tee seda mis sulle ei meeldi.

 

Hea kujutlusvõime on sul tõesti.

Kui sa juba tahtsid sõna võtta, siis räägi parem miks sa minu isiklikke andmeid jagad oma uutele sõpradele?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea kujutlusvõime on sul tõesti.

Kui sa juba tahtsid sõna võtta, siis räägi parem miks sa minu isiklikke andmeid jagad oma uutele sõpradele?

 

 

Vastuseid otsi mujalt. Seda oligi arvata, et sa ei suuda oma tegusi tunnistada ja ajad kujutlusvõime kaela.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vastuseid otsi mujalt. Seda oligi arvata, et sa ei suuda oma tegusi tunnistada ja ajad kujutlusvõime kaela.

 

Kes saab sellisele küsimusele vastata nagu 'Miks Manwithsaw jagab minu isiklikke andmeid teistele?'

Pigem peaksid sina sellele oskama vastata. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
''Pole millestki puudust tunda'' :D :D :D

Siis tekib küsimus, et mis põhjusel käiakse peale banni saamist teiste seadmetega nimetatud TS'is rõvetsemas ja lolli mängimas, kui millestki puudust ei tunne? ;)

 

https://gyazo.com/b16c80c9c9d87e29286ac83063b9cdfc

 

Kui Facebooki küsimine on ahistamine ning instagrami kasutajakonto on privaatandmed siis edu sulle(sh ka Kristjanole). :D

Btw, Andremõmmi ei ole Germo. Samuti need isikud pole mina ja mina ei ole nemad. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui Facebooki küsimine on ahistamine ning instagrami kasutajakonto on privaatandmed siis edu sulle(sh ka Kristjanole). :D

Btw, Andremõmmi ei ole Germo. Samuti need isikud pole mina ja mina ei ole nemad. :D

 

Btw, Germot teatakse, ning ta reetis ennast juba. Point tagasi ajada? ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Btw, Germot teatakse, ning ta reetis ennast juba. Point tagasi ajada? ;)

 

Minu meelest ütles seda keegi teine et see tema acc aga olgu, las jääda. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes saab sellisele küsimusele vastata nagu 'Miks Manwithsaw jagab minu isiklikke andmeid teistele?'

Pigem peaksid sina sellele oskama vastata. :D

 

Küsi neilt teadjate käest, mitte minu käest. Sinu jutt on alati ümmargune null, siin käisid ka laulmas "Tsis räägitakse sinust halvasti, öeldakse, et sa peaksid olema hullumajas", aga näed tuli välja, et ainukene kes seda juttu kirstunaelas ajas, olid sina. Samamoodi, et ma olen mingi usuliikumisega seotud. Suht naljakas sinu poolt, või ei ole ? Jälle väidad, et sina ei rääkinud ? Kahjuks/õnneks paar inimest kes kasutavad meie Teamspeaki, olid see aeg Kirstunaelas kui sa seda jama tootsid, mitte keegi teine. Siin serveerisid nagu seda ütles keegi teine, mitte sina. Ei imesta kui praegu oled ka 10x reportinud meie postitusi, kuna muudmoodi sa hakkama ei saa.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Küsi neilt teadjate käest, mitte minu käest. Sinu jutt on alati ümmargune null, siin käisid ka laulmas "Tsis räägitakse sinust halvasti, öeldakse, et sa peaksid olema hullumajas", aga näed tuli välja, et ainukene kes seda juttu kirstunaelas ajas, olid sina. Samamoodi, et ma olen mingi usuliikumisega seotud. Suht naljakas sinu poolt, või ei ole ? Jälle väidad, et sina ei rääkinud ? Kahjuks/õnneks paar inimest kes kasutavad meie Teamspeaki, olid see aeg Kirstunaelas kui sa seda jama tootsid, mitte keegi teine. Siin serveerisid nagu seda ütles keegi teine, mitte sina. Ei imesta kui praegu oled ka 10x reportinud meie postitusi, kuna muudmoodi sa hakkama ei saa.

 

Üks räägib teisele, teine räägib kolmandale jne, ja lõpuks tulebki sinu kõrva jutt mis on moondatud. Nii lihtne see ongi.

Ja on täitsa teada jah kes käib luuramas kirstunaela teamspeakis Teie jaoks, sa tõesti arvad, et me oleme nii lollid ja ei oska selliseid asju välja uurida?

https://gyazo.com/722c2ecea4549bac278570c19c4b6043

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üks räägib teisele, teine räägib kolmandale jne, ja lõpuks tulebki sinu kõrva jutt mis on moondatud. Nii lihtne see ongi.

Ja on täitsa teada jah kes käib luuramas kirstunaela teamspeakis Teie jaoks, sa tõesti arvad, et me oleme nii lollid ja ei oska selliseid asju välja uurida?

https://gyazo.com/722c2ecea4549bac278570c19c4b6043

 

Mhm, ning sinu kõrvu tuleb info mis on alati 100% õige ? Kõik mis sinu kohta räägitakse, mida sina oled öelnud, kõik on moondatud. Suht kahtlane, rohkem tundub, et üks mees ei suuda enda sõnade eest vastutada, muud midagi. Grupi ei tähenda mingit usuliikumist nagu sina mainisid Teamspeakis ja seda 2 inimest ei kuule valesti. Ole ükskord mees ja tunnista. Olen öelnud, et olete lollid ? Ei ole öelnud, see on sinu arvamus ja ise teed ennast maha. Need inimesed on algusest peale seal tsis käinud, mitte nüüd ilmunud ja ei käi "luuramas". Ühesõnaga ära toota teiste kohta paska ja keegi ei tooda sinu kohta, lihtne ju.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mhm, ning sinu kõrvu tuleb info mis on alati 100% õige ? Kõik mis sinu kohta räägitakse, mida sina oled öelnud, kõik on moondatud. Suht kahtlane, rohkem tundub, et üks mees ei suuda enda sõnade eest vastutada, muud midagi. Grupi ei tähenda mingit usuliikumist nagu sina mainisid Teamspeakis ja seda 2 inimest ei kuule valesti. Ole ükskord mees ja tunnista. Olen öelnud, et olete lollid ? Ei ole öelnud, see on sinu arvamus ja ise teed ennast maha. Need inimesed on algusest peale seal tsis käinud, mitte nüüd ilmunud ja ei käi "luuramas". Ühesõnaga ära toota teiste kohta paska ja keegi ei tooda sinu kohta, lihtne ju.

 

 

Veider on see, et kõik tema ümber teevad miskipärast midagi valesti ning tema on idealist. Reason miks mina banni sain oli see et tegime eraldi parooli all channelis komöödiat, voice changer jne, siis äkitselt lendas mingine andre klemm sinna sisse ja tõstis andre ka sinna. Ja kus tekkis probleem "identiteedivargus" kuna kasutasin mingit suvalist eide eesnime. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pahahaha, see andrei paneb ikka eriti toorelt :D See Andreimõmmi vms on üldse 3s inimene ja see lükkab minu kaela asja.

Ma arvan, et minu ja 15 aastase poisi hääl on täitsa erinev.

See, et ma telefoniga käisin Pillega rääkimas ei tähenda, et ma tahaks teda sinult üle lüüa. Võid rahulikult TSis edasi sättida, mul ei ole miskit selle vastu. (Toru on tehtud talle juba pea aasta tagasi!)

Minul ja Atsil on üldiselt jumalast suva, kas sa bannisid meid või mitte. Meil on oma teamspeak kus olla ja kõik kullid õhtul kokku saavad.

Tead kui hea rahulik see on, kui sa tead, et mingit netipolitseiniku koguaeg kukklasse hingamas ei ole! (Sind)

See on lihtsalt nii naljakas kuidas sa higistad kõiki asju just minu peale lükkama. Kui sa nii väga tahad mulle kõiki asju kaela määrida, siis me võime kohtuda ja asjad täitsa selgeks rääkida(Tavaliselt ma 16 aastaste poistega ei kohtu, aga teen erandi).

 

PS : Saa aru, me ei taha su TSi neiusi. Meil on kõik asjad IRL olemas ja sa võid rahulikult küüned sisse lasta.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Pahahaha, see andrei paneb ikka eriti toorelt :D See Andreimõmmi vms on üldse 3s inimene ja see lükkab minu kaela asja.

Ma arvan, et minu ja 15 aastase poisi hääl on täitsa erinev.

See, et ma telefoniga käisin Pillega rääkimas ei tähenda, et ma tahaks teda sinult üle lüüa. Võid rahulikult TSis edasi sättida, mul ei ole miskit selle vastu. (Toru on tehtud talle juba pea aasta tagasi!)

Minul ja Atsil on üldiselt jumalast suva, kas sa bannisid meid või mitte. Meil on oma teamspeak kus olla ja kõik kullid õhtul kokku saavad.

Tead kui hea rahulik see on, kui sa tead, et mingit netipolitseiniku koguaeg kukklasse hingamas ei ole! (Sind)

See on lihtsalt nii naljakas kuidas sa higistad kõiki asju just minu peale lükkama. Kui sa nii väga tahad mulle kõiki asju kaela määrida, siis me võime kohtuda ja asjad täitsa selgeks rääkida(Tavaliselt ma 16 aastaste poistega ei kohtu, aga teen erandi).

 

PS : Saa aru, me ei taha su TSi neiusi. Meil on kõik asjad IRL olemas ja sa võid rahulikult küüned sisse lasta.

 

Aitäh, et sa nii loll oled ja ise üles tunnistad. :D Muud ma ei tahtnudki. Oligi vaja teada, kes see isik on kuna ta oli mute peal kahjuks.

Ei aga ma tunnen tõesti kaasa sulle. Peab ikka raske elu teamspeakis olema kui on vaja ronida sinna kus sa banned oled ja sinna veel '15 aastaseid poisse' saata rõvetsema. - https://gyazo.com/51b7c6f516c1874f37c41423ee268d4e

Ja noh nagu näha siis oli ikka Sul ka vajadus midagi kommenteerida. - https://gyazo.com/9547f116639e38550f82b42698f3aae2

 

Suhteliselt ebaviisakas on inimest kutsuda 16 aastaseks poisikeseks kui sa ise käitud nagu 12 kui oled 20+ aga noh edu sulle sellega ikkagist.

Muudetud liikme Trekfam'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma saan siiani telefoniga sisse ja Pillega räägida. Bannisid vale inimese.

Mina ei ole mitte kedagi saatnud, vaid käin ise kui miskit on, pole probleemi.

 

Sa ei saa minult Pillega suhtlust võtta, leian ikka mingi uue lahenduse.

Muudetud liikme Germo,'i poolt

b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma saan siiani telefoniga sisse ja Pillega räägida. Bannisid vale inimese.

Mina ei ole mitte kedagi saatnud, vaid käin ise kui miskit on, pole probleemi.

 

Sa ei saa minult Pillega suhtlust võtta, leian ikka mingi uue lahenduse.

 

https://gyazo.com/885e0a52ab1463ed46dd5230744d13b4 , hmm.

Saad siis saad, ban evade on see lihtsalt muud midagi.

Ma ei olegi üritanud sinult Pillega suhtlust võtta, sa oled asjast väga valesti aru saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
https://gyazo.com/885e0a52ab1463ed46dd5230744d13b4 , hmm.

Saad siis saad, ban evade on see lihtsalt muud midagi.

Ma ei olegi üritanud sinult Pillega suhtlust võtta, sa oled asjast väga valesti aru saanud.

 

Mul on selle üle ainult hea meel, ole tubli.

Ja sa ei pea mind igas asjas süüdistama!

Muudetud liikme Germo,'i poolt

b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on selle üle ainult hea meel, ole tubli.

Ja sa ei pea mind igas asjas süüdistama!

Mul kutist täitsa kahju. Kukub oma netisuhetega koguaeg ämbrisse. Võis valus olla tal teada saada, et ta uuest sebitavast on juba käidud üle. Seda enam veel, et nii rõvedate ja pervertsete inimeste poolt. :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul kutist täitsa kahju. Kukub oma netisuhetega koguaeg ämbrisse. Võis valus olla tal teada saada, et ta uuest sebitavast on juba käidud üle. Seda enam veel, et nii rõvedate ja pervertsete inimeste poolt. :(

 

Sa oled peast ikka eriti sassis omadega, pole muid sõnu enam :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled peast ikka eriti sassis omadega, pole muid sõnu enam :D

 

Seda oligi arvata, et sa ei suuda oma tegusi tunnistada ja ajad kujutlusvõime kaela.

 

nowordsneeded.:D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.