Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Elisa 4G interneti levi

Soovitatud postitused

Kolisin siis linnast maale elama põhimõttelist ja sooviksin veidi abi interneti leviga, hetkene seis - http://www.speedtest.net/my-result/5606783806, kaabel siia ei tule ja head netti oleks vaja, hetkel on siis kolm pulka viiest - https://gyazo.com/05c0c382fc6c360d79311df3f67df1a0, vahepeal viskab ka nelja peale, oskab keegi soovitada kudas stabiilse nelja pulga peale viia või isegi viie, mida soovitate teha, soovitab keegi mingit teist internetti? aitäh ette ära.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuidas see ükskõik on kui 3 posti on siis ping 20 speedtestis, 4 posti on juba mingi 13-15 ping. see tähendab ikka midagi imo.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal ka Elisa 4G internet. Linnas kõik tip-top, 50 alla ja 20 üles, aga kui 4G-d maal kasutada, siis mängida sellega küll ei saa, kuna 4g levi maal on halvem siis võib juhtuda samamoodi nagu minul, et ruuter hakkab vahetevahel ühendama ennnast teise tugijaamaga, ning seetõttu hakkab pidevalt netist disconnectima. Sai soetatud ka suundantenn ja siseantenn, kuid ka need ei aidanud, õnneks saime nende eest raha tagasi. Kiirus maal on kuskil 10alla ja 10 üles, heal juhul 16/16. Selleks et net ei hakkaks lambist disconnectima, lukustasin ruuteri 3G võrku. Suurt vahet pole kas 4g või 3g, kiirus ikka sama, ainult ping muutub. Linnas oli 4G ping 15, maal 4G-ga vähemalt 30 ning maal 3Gga kuskil 70.

Muudetud liikme 2spooky4me'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ostsin ka suundanetti ja ei tundu aitavad ka, mul küll ei disconnecti kuskilt aga ping kõigub jõhkralt.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida te hädaldate. Vastasite ise oma küsimusele juba. Viga ongi traadivaba võrgus. Vedage omale kaabelnett või siis nautige traadivaba võrgu võlusid.

 

Mitte ükski ISP ei garanteeri, et sul on igal pool igal ajal 50/50 nett. Isegi kaabliga ei garanteerita seda. See mida ISP pakub teile lepingu sõlmimisel, on kiirus KUNI 50/50, mitte et seda koguaeg oleks. Üle piiri ei minda üldjuhul, aga kuni piirini on kindlasti. Ehk siis internetikiirus traadivaba võrgu puhul on väga kõikuv olenevalt masti asukohast. Mida kaugemal, seda rohkem kõigub.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paljustki oleneb tugijaamast/mastist kui palju on seal kasutajaid. Ma olen haigla keldris 80mbs ja 32 mbs ülesse neti ei kusagilt välja tõmmanud ja seda ühe pulga leviga.

Samal ajal kui maakodus on levi põhjas aga nett 20/20 ja 3km eemal masti all 50/30


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paljustki oleneb tugijaamast/mastist kui palju on seal kasutajaid. Ma olen haigla keldris 80mbs ja 32 mbs ülesse neti ei kusagilt välja tõmmanud ja seda ühe pulga leviga.

Samal ajal kui maakodus on levi põhjas aga nett 20/20 ja 3km eemal masti all 50/30

 

Haiglas on signaalivõimendid paigaldatud. Olen ise näinud, kuidas neid paigaldatakse :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No netipulgad jms ongi suht unstable. vahetasin operaatorit kuna tööl suht jõhkrad kiviseinad kus majas sees edge 24/7 elisaga aga telia antennid majas sees ja no problem. tasub muidugi uurida mis operaatori mast kõige lähemalt on. Ja telia tegi pmts samale paketile -50% soodukat ka veel.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.