Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mad_dog* F2P pure päevik algusest

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Combat mage on kiirem xp kui alch? Smith 50, ja RC 50, siis f2p skillid k6ik lvl 50 :D aaa, crafting ka.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Combat mage ei ole kiire xp kui alch aga pole midagi lihtsalt alch + pole raha ka :D

Pole eriti mänginudki nüüd kuna lihtsalt aega pole aga sai teha

RUNECRAFTING 1-45

pK3KtwE.pngPoleks uskunudki, et rc on nii aeglane aga järgmiseks nädalaks teen selle ära, siis järgmisena craft 1-50 ja smith 33-50.

Siis on plaan teha magic 62-75 ja range 51-60. Võimalik, et teen ikka att 40 ja str +60 aga see plaan jääb hiljemaks siis kui need saavutused on tehtud.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vahepeal oli väike paus kuna eksamid + töö aga nüüd jätkab mängimist ja teeb selle rc 46-50 ära

aga sain siis teha RANGE 51-60

2FNynuB.png

HITPOINTS 43-50

K6fpsIF.png


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Päris huvitav päeva algus ikka, sai mängitud 3h hommikul ja sain rc 48, logisin välja ja käisin koolis. Tulen kaks tundi hiljem koju tagasi ja logisin sisse ja volaaaaa

 

Üks kasutaja, mille mõtlesin täiesti nullist ja käsitsi teha ja saab ka banned. Ebareaalne

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Andre19
Päris huvitav päeva algus ikka, sai mängitud 3h hommikul ja sain rc 48, logisin välja ja käisin koolis. Tulen kaks tundi hiljem koju tagasi ja logisin sisse ja volaaaaa

xsoHoNP.png

Üks kasutaja, mille mõtlesin täiesti nullist ja käsitsi teha ja saab ka banned. Ebareaalne

 

mille eest???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures ma olen oma ironmaniga ka 7 days bänned saanud, nn bottimise eest.

Logisin hommikul sisse, tegin 1-2h miningut, logisin välja, paar tundi hiljem tulin sisse, lasi logida ning siis rs crashis ja tagasi logides oli juba sama kiri ees. Uurides asja, viskas, et bot busted, 7 days, kuigi ma ei bottinud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.