Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kinguin.net [Odavad Skinnid etc.]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)
Sa paned sisse oma raha. Avad case ja saad suvalise rewardi. See on hasartmäng.

 

Täpselt samasugune nagu csis kastide avamine. Sinu lambileht oli gamble site, poker vms

 

Ja ma hatesin su lehte sest see polnud legit.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Täpselt samasugune nagu csis kastide avamine. Sinu lambileht oli gamble site, poker vms

 

CSis kastide avamine on ka hasartmäng. Neil on lihtsalt lepingutes kirjas, et wallet rahal ei ole IRL väärtust, sellepärast ei ole neil vaja igasuguseid lubasid selle jaoks.

Kastide avamine on ka gambling - hasartmäng.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
CSis kastide avamine on ka hasartmäng. Neil on lihtsalt lepingutes kirjas, et wallet rahal ei ole IRL väärtust, sellepärast ei ole neil vaja igasuguseid lubasid selle jaoks.

Kastide avamine on ka gambling - hasartmäng.

 

(Y) vinge lugu. Ma loodan, et sa saad ise ka aru, et mulle ei lähe absoluutselt korda, mida sa jahud siin :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
(Y) vinge lugu. Ma loodan, et sa saad ise ka aru, et mulle ei lähe absoluutselt korda, mida sa jahud siin :D

 

Kuid ikkagi üritasid kaitsta seda lehte, ilmselge et läheb korda. Eriti naljakas on see, et sa ise ei tea pool sellest millest sa välja ajad.

Edu sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellega on lood minuarust pigem nii, et seal ongi lihtsalt sellised keskmised skinnid, väga ei usu, et seal näiteks palju nuge saadaval oleks. Ongi selline kastide avamine kus sa küll ei saa 3 sendist junki, aga järkjärgult jääd natuke miinusesse. Lihtsalt ei kaota kõike korraga nagu CSis.

 

Eemaldasin ka ref lingid, kuna see on keelatud.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuid ikkagi üritasid kaitsta seda lehte, ilmselge et läheb korda. Eriti naljakas on see, et sa ise ei tea pool sellest millest sa välja ajad.

Edu sulle.

 

Ei kaitse ma kedagi, lihtsalt ütlesin, miks ma su lehte hatesin. Sulle lihtsalt läheb see nii väga südamesse. Kurp

 

Sellega on lood minuarust pigem nii, et seal ongi lihtsalt sellised keskmised skinnid, väga ei usu, et seal näiteks palju nuge saadaval oleks. Ongi selline kastide avamine kus sa küll ei saa 3 sendist junki, aga järkjärgult jääd natuke miinusesse. Lihtsalt ei kaota kõike korraga nagu CSis.

 

 

Eks ma vast tajun kui miinusesse hakkan minema. Hektel julgelt 50€+ kasumis.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei kaitse ma kedagi, lihtsalt ütlesin, miks ma su lehte hatesin. Sulle lihtsalt läheb see nii väga südamesse. Kurp

 

 

 

 

Eks ma vast tajun kui miinusesse hakkan minema. Hektel julgelt 50€+ kasumis.

 

See et sa hetkel kasumis oled, edu aga see sinu jutt annab soovida mida suust ajad, sul läks see leht ikka sügavalt südamesse eks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See et sa hetkel kasumis oled, edu aga see sinu jutt annab soovida mida suust ajad, sul läks see leht ikka sügavalt südamesse eks ?

 

Ma olen piisavalt tark gambler.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Oh jumal, sa meil ju siin vana mees, vähemalt oled selle aja jooksul 6 aastat vanemaks saanud, aga mõitsust napib, e. 2-3 aasta pärast targem.

 

Eks vaatab, mis aeg toob. Jube vinge sell oled :P

 

//muidu, tänud selle tähelepanu eest.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maksin 8.8€ ja sain tagasi 7.2€ väärtuses skine(Marketi hind)

 

Kaotus väga suur ei olnud seega tulevikus proovin veel ehk.

Muudetud liikme xerнes'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.kinguin.net/category/25388/easter-hot-skin/

 

Easter värk, jutt on hea, mis skinni võib saada 5 euro eest, seega ma prooviks.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kinguin legit koht küll aga jh nagu elu näidanud siis odavam osta skinne teistelt mängijatelt. Kunagi sai ~200kasti avatud ja paar normaalset skini sai aga jh mõttetu :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin selle easter asja, 90h+ tagasi pandi Order Status "Complete" peale. Käisin suppordis(~2h tagasi), öeldi, et skin tuleb tunni jooksul kohale. Trade offerit ikka pole. Ootan jälle live chati järjekorras..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootan ka easter hot skinni, Kristjan samuti(teema algataja) ega see delivery aeg jumala haige...

 

btw random ak-47 kastist sain Point Disarry skinni(10eur umbes)


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain lõpuks skini kätte(2.5€ market väärtus). Pidin 2 korda supporti minema ning teisel korral lihtsalt pandi chat kinni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sain lõpuks skini kätte(2.5€ market väärtus). Pidin 2 korda supporti minema ning teisel korral lihtsalt pandi chat kinni.

 

sain ka 2,55 Tec- 9 Isaac Easter Hot skinni alt, aga muidu legit sait, kleepse kõige kasulikum osta, need kindlalt profitis. marketi hinnaga saad kasumit teha, aga teistele müüa jääd kahjumisse enamus ajast.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.