Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lvl 79 pure/staker/noob - kuidas kellelegi.

Soovitatud postitused

MÜÜDUD KASUTAJALE Amfetamiin !

 

 

 

 

Tere, nonii... panen müüki oma noobi kasutaja, mis mulle viimasel ajal ainult halba lucky tõi :D .

Kindlat hinda ei oska panna. Vaatan üle kõik pakkumised ja kui näen sobivat, siis müün .

Kui tulevad ainult mingid paari kümpised pakkumised, siis jätan seisma - ehk tekib kunagi uus mõte (defi teha või mis iganes).

Olen kasutaja esimene omanik, mida tõestab ka sisselogimine, mis on minu nimeline:)

Skype ei näe mõttet panna, kuna ei käi seal naqnii kunagi , ainult siis kui midagi vaja v kokkulepitud.

Pakkumised palun alla teha.

 

uue hp lvlini 100k xp 1z2itg5.png

f53j3s.png

Olemas mith gloves, dt tehtud , mm tehtud , crystal bow jne .

Kasutajaga saab zulrah tappa ! Ise pole suutnud, kuna olen päris koba selles.

2lv0dg4.png

 

Pangas midagi erilist ei ole. Enamasti junk (v6tsin lambi asju kotti, sain 3-4m kokku + bond eraldi). Accil ka fire cape ;)

2qn71ol.png

 

Sain pea aasta tagasi 2 päevase bani (macromise eest). See oli aeg , mil proovisin esimest korda bottida.. umb 1-2h hunterit (red chins), rohkem pole proovinud ka. Igatahes 5 mai aegub ära.

5babgw.png

 

Mainin ka ära, et acc on kõvasti arenal käinud - veits isegi tuntust kogunud.

29nwljc.png

Ps. K6ik lossid ei ole muidugi stakest, vaid peale pk on vaja olnud kiiresti spec täis saada - ss hop world 18 - arenale - ja insta forfeit.

Winid enamasti k6ik stake seotud, ignosin alati fun duelle.

Mõned stake pildid ka nsma siia.

14obx2r.png

wbpcg5.jpg

9teiqc.png

snc3fr.png

 

Tean, et paljudel piltidel nimi näha !1! Üritasin alguses nime varjata, aga mõtlesin, et mis seal ikka ... las ta jääb (ei viitsinud muuta enam) !

 

Muudetud liikme skalileo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tee postkast tühjaks


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.