Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mode

Kui annaksid oma reaalse nime + FB kontakt andme või Seb/swed konto oleksin ostja, praegu oled anonüümne müüa.

 

Soovitaks siinkohal ka kõigil teistel accounti ostes alati küsida Facebook'i lisamist / reaalse panga konto nr jms küsimist.

 

Üle saate, jääb tema anonüümseks & ''report'' teemast pole tolku.

 

Edu tehingutes ;)


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siiani ikka kõigiga üritanud kontaktandmeid vahetada. Võin juba eos öelda, et "ma ostaks" ei saa olla ühepoolne ja ma tean, et Sinu pakutud hind mulle ei sobiks. Teeks edaspidi nii, et hoolimata oma isiklikust vihast minu vastu, kuna ma sulle omal ajal kulda ei müünud, sa katsud natukene olla ja rohkem minu postituste alla ei postita, ma ütlesin juba ammu, et ei soovi Sinuga ühtegi tehingut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Olgu teen avalöögi: 65€

 

Vihast? See, et sa üritad mitme erineva skype konto alt kulda müüa/osta lootes, et Mina sulle ette käin tundub tõesti sketchy.

 

Lisaks räägid, et sul ega kellegil pole eesti pankasi & reaalset nime ei taha öelda, samas kuhugile kandid sa skrillist/netellerist raha välja.

 

''Müün kulda, pean ette käima?''

vastan ''Jah''

 

Lahkud skypest.

 

Vihane oled sa ise, et ma ette ei käinud.

 

Hoiatuseks teistele, et võtke reaalsed kontaktandmed.


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Nii mulle tuli teade Skype'i, et see Uss420 pettis tolle kasutajaga raha välja.

 

Üritan kõik võimaliku info sellest retardist saada nii IP kui ka skrilli näol ja topin isiklikult sellest vennast pildid internetti. Ausalt minge tööle.

 

Most likely pole ta irl nimi ka Madis, kuid päris kiirelt saab IP'dega üsna palju infot.


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.