Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

A Friend Service

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra õelge nüüd, et ma ei hoiatanud. Mod Silks isiklikult tõmbas mu postitustele siin vee peale, ***** ikka raisk. Need inimesed kes talt siit "teenust" ostnud on sa sõbrad vanja, dimitri, sasa ja pidar urod. "IP flagged ja bannib kontosid"... Ma bottinud since 2005 ning ta ei tõmba IP flag ilma bot teemata, sa kasutanud botti lihtsalt teenuste jaoks, busted saanud ja nüüd hakkad plekkima. Ootan oma 15€ su käest Jevgeni kuradi venku, kui ei siis tipa tapa piiri poole astuma ja pane pass valmis.

Muudetud liikme Oldold'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvel võik vennale bänni visata. Suht Ain ikka ..


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõistlik oleks tõesti ban ära väänata. Teemas varem väitis, et teeb kõike käsitsi, aga tegelt botib ja saab veel ban võõra inimese kasutajaga. Valus laks


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina nende asemel kes oma kontodest ilma jäid, kas tagastab A_Friend rahad või siis pöörduge politsei poole kui maksite talle €€.

 

Muide kes siin banaani said oma kontodega siis tänage Moderaator Silks'i kes kustutas kõik mu hoiatavad postitused siit teemast ning ei raatsinud munnigi teha, et natuke ringi vaadata ning minu käest küsida proofi. Tänage siis teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain ka perm banaani. LOL

 

50€ nõuan roti käest - pole vastanud veel.

 

Võin teema ka teha vajadusel.

 

Haha, võta järjekorda :D Ootan ka temalt raha juba 2015 juulist saadik. Parem teha teema juba siis ning vaadata kas vastab või ei. Venerusse teada juba, veeni süstitud see raha kopli tänavate vahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahaksin vabandada, et olen petnud mõni inimesi kui ütlesin, et mina ei botti. Kahjuks see pole tõde, vahepeal kui olin väsinud kasutasin ka scripti. Ma arvan, et kõige parem, mis ma võin õelda praegu seda, et ma sain oma viga aru peale seda kui üks inimene said 2 päeva banni, ta said refund + raha banni eest. Veel kord väga vabandan ja loodan, et ma võin edasi ka juhtima oma service, kui ei, siis oli väga tore olla koos kõik teiega. Saan ja see aru, et peale seda usaldama mulle väga raske. See oli väga hea elutund mulle, rohkem ma mingi scripti ei hakka ja valetama ka. Vabandage.

 

Jutt nagu google translate :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.