Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

A Friend Service

Soovitatud postitused

Alustab preagu:

 

Questid:

 

Shield of araav

Heroes ( kui keegi partnerit otsib juhuslikult :D )

Underground pass

Shilo Village

Legends Quest

 

Statsid:

 

39-50 thief

40-50 smith

42-52 mining

 

Tahab 50% ettemaksu ja 50% pärast, tundub mõistlik - ei küsi hinge hinda.

 

Vaatame kaua läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Alustab preagu:

 

Questid:

 

Shield of araav

Heroes ( kui keegi partnerit otsib juhuslikult :D )

Underground pass

Shilo Village

Legends Quest

 

Statsid:

 

39-50 thief

40-50 smith

42-52 mining

 

Tahab 50% ettemaksu ja 50% pärast, tundub mõistlik - ei küsi hinge hinda.

 

Vaatame kaua läheb.

 

Võtsin.

 

50 smithing tehtud. https://i.gyazo.com/6b7f113733c2cf356bda3119dca66787.png

 

Underground Pass tehtud. https://i.gyazo.com/f09c670204cc9e0b8a0617313b88dc2f.png

 

Shilo Village tehtud. https://i.gyazo.com/f080d99b1cc039c1956efb30132a1236.png

Muudetud liikme A_Friend'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Shield of Arrav tehtud. https://i.gyazo.com/c112953b310faa6448eb035b290a6b6c.png

 

Heroes quest tehtud. https://i.gyazo.com/4f980db23ef7283e8dc0a35e3b90a89e.png

 

52 mining tehtud. https://i.gyazo.com/2757bb109677546cc8442a66a56e46a2.png

 

50 thieving tehtud. 71f131265634196c4723fa097fc7445e

 

91-99 Magic. 3db3c9a783b2f41fd08e1d051d2ecbeb.png

Muudetud liikme A_Friend'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
alustab preagu:

 

Questid:

 

Shield of araav

heroes ( kui keegi partnerit otsib juhuslikult :D )

underground pass

shilo village

legends quest

 

statsid:

 

39-50 thief

40-50 smith

42-52 mining

 

tahab 50% ettemaksu ja 50% pärast, tundub mõistlik - ei küsi hinge hinda.

 

Vaatame kaua läheb.

 

kõik tehtud. 5+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HOIATUS, TEGEMIST ON SCAMMERIGA. Olge ettevaatlikud, inimesed. Pidi mul tegema fire cape, andsin eile pw talle. Proovis keepi teha, aga feilis. Pidi täna oma sõbraga uuesti proovima õhtul. Logisin just ruuni sisse ja oi näe imet kasutaja on tühjaks tehtud. Bank pini ma ise talle ei õelnud, aga pin oli suhteliselt kerge mida ära arvata ja ta sai sellega hakkama ja tegi kasutaja tühjaks. Ise otseloomulikult eitab kõike.

 

//Tema oli ainus kes peale minu kasutaja pw teadis ja kuskilt imelikelt lehekülgedelt ma midagi tõmmanud ei ole.

///Minu jaoks piisav tõestus on see, et eile kui tema sees käis minu kasutajaga keebi tegemist proovimas siis ta lülitas chatid ja kõik muu "offi" peale. Harjumusest vist, praegu kui sisse logisin oli täpselt sama tehtud.

Muudetud liikme xbbbz'i poolt
lisandus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
HOIATUS, TEGEMIST ON SCAMMERIGA. Olge ettevaatlikud, inimesed. Pidi mul tegema fire cape, andsin eile pw talle. Proovis keepi teha, aga feilis. Pidi täna oma sõbraga uuesti proovima õhtul. Logisin just ruuni sisse ja oi näe imet kasutaja on tühjaks tehtud. Bank pini ma ise talle ei õelnud, aga pin oli suhteliselt kerge mida ära arvata ja ta sai sellega hakkama ja tegi kasutaja tühjaks. Ise otseloomulikult eitab kõike.

 

//Tema oli ainus kes peale minu kasutaja pw teadis ja kuskilt imelikelt lehekülgedelt ma midagi tõmmanud ei ole.

 

Ei ole nõus sellega. Inimesed jäätsid mulle rohkem raha kasutajal, kõik töö mis ma kunagi tegin oli ilus.

Ma palun kõik inimesed, kes kasutasid minu SERVICE vastada siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, esimene kord on ikka esimene kord. Keegi peale sinu pw-d ei teadnud. Pw-d ei vahetatud. Seega oli ainult üks password. Kuhu taeva vahesse see pank kadus siis ?

 

Kui kellegil on informatsiooni selle inimese nime kohta siis palun andke teada. Ja armas inimene mis tähendab "Inimesed jäätsid mulle rohkem raha kasutajal, kõik töö mis ma kunagi tegin oli ilus." Ilm on sul ilus. Tehtud tööde panga pine sa vist ära ei arvanud sest muidu oleks sinu kohta ammu teema tehtud. Sa failisid Firecape ja ütlesid, et sa tegeled rohkem ise skillimisega, et sul "sõber" tuleb täna õhtul ja aitab ära teha! Seega ootan sinu vastust. Rõhutan veelkord ,et asjad LIHTSALT ära ei saa kaduda, räägi palju räägi...

Muudetud liikme xbbbz'i poolt
sibul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jah, esimene kord on ikka esimene kord. Keegi peale sinu pw-d ei teadnud. Pw-d ei vahetatud. Seega oli ainult üks password. Kuhu taeva vahesse see pank kadus siis ?

 

Kui kellegil on informatsiooni selle inimese nime kohta siis palun andke teada. Ja armas inimene mis tähendab "Inimesed jäätsid mulle rohkem raha kasutajal, kõik töö mis ma kunagi tegin oli ilus." Ilm on sul ilus. Tehtud tööde panga pine sa vist ära ei arvanud sest muidu oleks sinu kohta ammu teema tehtud. Sa failisid Firecape ja ütlesid, et sa tegeled rohkem ise skillimisega, et sul "sõber" tuleb täna õhtul ja aitab ära teha! Seega ootan sinu vastust. Rõhutan veelkord ,et asjad LIHTSALT ära ei saa kaduda, räägi palju räägi...

 

Ei saa sulle rohkem midagi vastada. Sa saad see 7,5m, mis maksid töö eest kuna ma pole teinud midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saa sulle rohkem midagi vastada. Sa saad see 7,5m, mis maksid töö eest kuna ma pole teinud midagi.

 

Mis mõttes, et ei saa?!1?!!?!? Mul on kasutajal google authenticator peal. Nii, et keegi teine minu kasutajale ligi ei pääsenud peale sinu!!!!!!!!!!NII ET MEES ÄRA AJA ILA SUUST VÄLJA!

Muudetud liikme xbbbz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teata ka, et kasutad enamus skillidel botte.

 

OT: A_Friend, eesti keel on sul ikka päris katkine peaks mainima ning ma kipun ka arvan, et sa oled teinud selle inimese konto tühjaks. Su jutt skypes oli juba selline, et annab soovida.

 

Sa ühtegi korda pole võtnud minu service, et nii õelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ole nõus sellega. Inimesed jäätsid mulle rohkem raha kasutajal, kõik töö mis ma kunagi tegin oli ilus.

Ma palun kõik inimesed, kes kasutasid minu SERVICE vastada siin.

 

Kuidas sa tead palju tal pangas raha oli siis kui on ka "rohkem" jäetud?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.