Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  Jälgi teemat sisse logides  

  Eesti Ultimate Faction?

  Soovitatud postitused

  Olles nüüdseks piisavalt kogenenud Factioni mängija, olen tähele pannud et Eestis ei ole loodud mingit suurt factionit mis võiks juhtida terve mängu edasiarenemist. Selle üheks suurimaks probleemiks on TRUST. Sa ei saa täielikult usaldada võõraid inimesi keda kohtad esimest korda serveris. Seega tunned ennast ebakindlalt ja haavatavalt.

   

  Minu idee oleks panna kokku 5-10

  kogenenud mängijat, või siis selliseid kes soovivad õppida ja luua tasemel meeskond millega teha ajalugu Eesti Faction serverites ja kui oleme õppinud töötama tiimina ja üksteist paremini tundma siis võiksime võtta ette mõne maailmas rohkem tuntuma serveri, Sel juhul siis võideldes näiteks riigi nime all.

   

  Selline on siis minu idee, Palun andke kindlasti teada kui olete huvitatud ja andke tagasisidet.

  Endal on ka mõned plaanid kuhu baas rajada ja kuidas kindlustada, kuid ei kavatse kindlasti kõike ise ära teha ja tööd jätkub kindlasti kõigile, mille jagamisel on arvestatud inimese eraelu ja muidugi ka see kellele milline töö rohkem meeldib.

   

   

  Tänan lugemast.

  McVahvel

  Muudetud liikme McVahvel'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Külaline
  This topic is now closed to further replies.
  Jälgi teemat sisse logides  

  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.