Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~~~La Puhh'i diary~~~ (.Y.)

Soovitatud postitused

Et jahm.Acc tehtud 26.detsember 2007.Vahepeal umbes nädalased perm quitid ,siis uuesti mängima hakatud vms.Alguses oli see acc f2p skiller,siis umbes peale kahe nädalast mängimist,peale summoning skilli tegin mainiks.Mängin nüüd päevas 30min kuni 3h.Pank suht newb,nagu ikka.Qp 100,atm rohkem ei tee.Siin siis stats :

tanelssb4.png

 

Rate/hate.No spam plx,addige kui soovite.

 

Oo jeah,join #Houmiid :D

Have fun !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Omfg, scammer is back o_O.

 

4p.

 

Lol,Hellou Dipset.

Thanks ? o.O

 

 

Anivei,käisin barrowsis,sain mingit crappi,tegin 3 trippi.Gp,chaos,minds ja fires pmst.Samuti sain hp 59 ja paar mage lvlit.Soz,unustasin rewardidest pice teha :D Siis vahepeal sain k0,tunnelis.3 pray potti,no food ja 37hp.Veracs ftw?=D KC peaks 4 olema,teen selle trip ära,siis vaatab:D Aa jah,cb on 74 :)

Any comments pl00x ?=D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht mage, 4p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Umm.Thanks siis :)

Barrowsis tuli magic 43 vahepeal :P

Tegin tripi lõpuni,sain 1,8k cash,150 death ja 1,3k minde.Peale kooli uuele tripile :)

Siis teen rewardidest ka pilte :) Kui reward tuleb üle 50k siis alati uuele tripile :D Btw,keegi ei viitsi koos barrowsisse lennata ?=P Add me ja pm siis ;) Dvi,ära kooli siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

total up wtf..... :P

3/10 pl0xz0r :)


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru...Mitte üldse ei saa aru...Jälle on see scammerist spammer tagasi...Kaks korda scamminud. Ega kaks ilma kolmandata ei jää ju?! Mõttetu mees oled, seda tõsiselt. Kui olid La Puhh, siis ütlesid, et viga, enam ei tee. IKKA TEGID! Suht osta omale bena ja tikke ja pane ennast põlema. Acc on minu jaoks 2 p, aga kuna sa oled scammer, siis ma ei hinda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei saa aru...Mitte üldse ei saa aru...Jälle on see scammerist spammer tagasi...Kaks korda scamminud. Ega kaks ilma kolmandata ei jää ju?! Mõttetu mees oled, seda tõsiselt. Kui olid La Puhh, siis ütlesid, et viga, enam ei tee. IKKA TEGID! Suht osta omale bena ja tikke ja pane ennast põlema. Acc on minu jaoks 2 p, aga kuna sa oled scammer, siis ma ei hinda.

 

Umm.Ma ei teadnud et mul ei jätku pini jaoks raha vms.Tegin acci piniga p2p ära,logisin sisse ja pank pmst tühi(sheerisime ühe dudega acci).Siis ütlesin ka selle pini müüjale et ei saa osta,pole enam raha vms ning andsin selle acci talle mille p2p tegin vms.

 

Hotbow,mis on lapsik?=D

Thanks anyways?o.O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
La Puhh is back? :D

Wb.

Acc'i eest 5p.

Quiti!

 

Edit: ÄRA QUITI!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umm.Ma ei teadnud et mul ei jätku pini jaoks raha vms.Tegin acci piniga p2p ära,logisin sisse ja pank pmst tühi(sheerisime ühe dudega acci).Siis ütlesin ka selle pini müüjale et ei saa osta,pole enam raha vms ning andsin selle acci talle mille p2p tegin vms.

 

Hotbow,mis on lapsik?=D

Thanks anyways?o.O

 

Ja jõuluvana on ka olemas....ära quiti, pane end põlema :) ahjaa, acci ära arenda, pärast scammid veel...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.