Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kalandus- ja vesiviljelus.

Küsimus

SUPERVIP
Tere, mõtlesin küsida siis veidike abi, et teadmisi suurendada.

 

Nimelt töötan ühes eesti kalandus-vesiviljendus firmas mis arendab ja müüb kala eesti turgu ja mujalegi.

kuid mul on probleem millest aru pole saanud miks tekib kalade basseinis veepinnale ehk peale vaht?

 

Millest on see tingitud?

 

oodatud on reaalsed abi või õpetused või põhjendused.

 

Loba jutt jätta.

 

Avatud teema, kus rääkida just sellest nagu pealkiri ütleb, Aegajalt võin postitada mõne teema või küsimuse kasvõi abisaamiseks.

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ma ei oska küll seda asja nii asjatundjana kommenteerida, kuid võin anda sulle vastuse kui elu kogenud kalamehena.

Võta ette näiteks haug. Haug muidu hea lihaga kala. Kui veest välja tõmbad ja kätte võtad, on haug üpriski libe kala. Mõni selline oli veel, linask oli päris libe näiteks. Äkki see nö kestapealne rasvakiht, mis kala libedaks teeb, tekitabki vahtu. Ega see rasvakiht seal elu algusest kuni lõpuni välja pole, kulub ära ja näärmed teevad uue rasvakihi peale. See on minu pakkumine.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma ei oska küll seda asja nii asjatundjana kommenteerida, kuid võin anda sulle vastuse kui elu kogenud kalamehena.

Võta ette näiteks haug. Haug muidu hea lihaga kala. Kui veest välja tõmbad ja kätte võtad, on haug üpriski libe kala. Mõni selline oli veel, linask oli päris libe näiteks. Äkki see nö kestapealne rasvakiht, mis kala libedaks teeb, tekitabki vahtu. Ega see rasvakiht seal elu algusest kuni lõpuni välja pole, kulub ära ja näärmed teevad uue rasvakihi peale. See on minu pakkumine.

 

Tõesti see võib ka näiteks olla üks põhjuseid.Kuid tänaseks on juba seda vähem, hakkan olukorda saama kätte :P. Üks võimalus veel et nitraadi sisaldus on kõrge NO3 mis on hetkel kõrge, seal polegi midagi teha filtreid korralikult pesta ja vaadata, et puhas vesi ja mull oleks hea. :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

2.Küsimus

 

Miks surevad kalad? Hapnik,hapnik%,ph ja NH4 on timmis, aga kalad on uimased ning ei söö? Milles võib case olla!?

 

E:////

Arvatavasti kaladel stress tekkinud,peale seda suurt tuuletormi nö. Hämmastav see, et kui sisetingimustes basseinides kasvatades kalu, võid viia isegi kala stressi oma liikumise ning kasvõi hoone sees olevate lampidega.

 

Veits kahtlane, ainuke ravi mis aitab oma meresoola lisamine, eks andsin valu ja kühveldasin soola nii-palju kui oli ~üle 300kg vaja oleks 1-2T

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.