Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Klaviatuur

Küsimus

Tere, soovin osta endale uut klaviatuuri kuna vana on juba 4 aastat vana ja nupud jäävad alatasa kinni. Klaviatuur võiks olla mänguritüüpi.

 

Soovin 10-40 euro hinnavahemikus klaviatuuri mis sisaldaks siniseid klahve mida saaks välja lülitada. '

 

Ise sooviksin osta CM Storm Devastator-i oma kuna see sobib hästi minu hiirega mis on samuti CM Storm-i Devastatori oma.

 

Otsisin selle klaviatuuri kohta aga leidsin neid ainult komplektis. Kas neid on võimalik ka eraldi osta? Hiire ma olen juba ostnud, aga kas klaviatuuri saab ka osta? Ei sooviks komplekti kuna hiir on olemas vaja on ainult klaviatuuri.

 

http://gaming.coolermaster.com/en/products/keyboards/devastator/ Sooviks sinist klaviatuuri. Hiir on samuti sinise valgustusega.

 

Kas teie saate aidata selle klaviatuuriga, kas seda saab osta eraldi? Kui ei saa siis kas keegi saab soovitada mõnda head mänguritele mõeldud klaviatuuri 10-40 euro hinnavahemikus. (H)

 


Minecraft serveri Kännukas arendaja.

IP: mc.kannukas.com | Versioon: 1.16.4
Koduleht: kannukas.com

2090690487_KnnukasServerlist64x64.png.73958972d1880714bd47c09ce3b365f9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

Sellele küsimusele pole veel vastatud

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.