Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Farming simulator 2015.

Soovitatud postitused

Tervist, alustuseks mainin kohe ära et to mäng on mul non stem versioonina.

 

Downloadin siis lsmod2015 lehelt modi alla, kuid peale ei saa neid. Jah ma googeldasin selle kohta kuid leian et teen kõik õigesti. Avan firefoxist modi asukoha ning kopeerin selle farming simulatoris olevate modide kausta. Mängus näitab ka et mod on olemas. Kuid kui ma oma nö maailma seal lähen modi pole.

 

Oleksin tänulik kui keegi oskaks aidata sellel teemal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Modpack (mod ) kopeeri My Documents - Farming Simulator 2015 - Mods ja peale selle ava mäng ja vajuta '' P '' tähte ning otsi ülesse kategooria '' Mods '' ja usun, et leiad sealt :)

 

Seal on mängus on mingid seaded vms, avan sealt kategooria " mods " ning näitab antud modi olemasolu. Samuti on kaustas " mods ".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vaatan et see teema kuidagi soiku jäämas.

 

Igatahes üritasin eile seda asja parandada ( äkki tegin midagi valesti vms ), modid kopeerisin mods kausta ning mängus olles veendusin, et modid on olemas.

 

Kuid peale ei lähe, missest et mod olemas seal. Saab seda kudagi näiteks fixida vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.