Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Just4Dream Services [TAASAVATUD!]

Soovitatud postitused

poster.jpg

 

hinnad1.jpg

 

hinnad2.jpg

 

Mingeid hinnaalandusi kellegile ei tehta, välja arvatud pikaajalistele klientidele. Esimesele inimesele, kes tellib vähemalt 5€ väärtuses teenuseid olen nõus tasuta ära tegema ühe kas P2P või F2P Indermediate (Medium) questi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tavahind 46.67€ sealt -15% mis tähendab, et saaksid 7€ soodustust 39.67€ + tasuta ühe questi tegemise kingituseks. Mis tähendab, et 124 080 xp on 1€, mis on päris hea hind.

Muudetud liikme Just4Dream'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uuriksin mis hinnaga teeksite rc 48-70, kaua aega võtaks ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kaua teeksid mul 52 peal 91 runecraftingu 39.67 euri eest

 

Ümmarguselt seitsme päevaga, võimalusel saab ka kiiremini valmis. Iga hilinenud päeva eest tagastan ka 1% summast. Kui kindel soov, siis annan teada kindla aja. Ja kõik toimub loomulikult ilma bottimiseta.

 

@Manwithsaw: 15.79€ -5% = 15.00€ + tasuta medium int. quest aeg oleneb sellest kas jõuate ennem trustmarki oma tellinuse esitatud või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Strength 1-60 hind?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas sa saad aru inimene, et meil oli tähtaeg kokkulepitud (12.08.2015), mis ajaks sinu teenus valmis peab olema. Kui ma tahan ma võin ka 11 augustil kõik su levelid ära teha ja sa ei saa selle üle kaevelda, sest mul oli tähtajaks asi valmis. Ma saan aru, et oleks 12 august ja mul oleks ainult 5 levelit tehtud aga mul on sisuliselt 2 nädalat veel aeg seda asja teha. Sulle esitasin Skypes samampoodi tähtaja ja sa olid sellega nõus. Kuna hetkel mul tõesti oli firmaga ja tööga seoses kiire, siis tegin iga päev 2 levelit... alates homsest teen nii palju kui võimalik.

Ja kui sa tellid endale ülikonna rätsepa juurest, ja rätsep ütleb et 20 augustil on ülikond valmis, siis sa ei saa minna 10 augustil ukse taha ütlema, et kas on valmis ja kui ei ole siis raha tagasi nõudma, sest nad teevad seda ülikonda liiga aeglasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei kanna sulle mingit raha ennem 12.08.2015 ma ütlen seda ette ära juba, sest meil oli TÄHTAEG kokkulepitud. Sa võid selle teema teha, aga ma ei usu, et sa sellega midagi tarka saavutad, sest mina ei ole antud hetkel midagi valesti teinud. Mina tegin kuni praeguseni neid levelid nii kuidas jõudsin ja meil ei olnud kokku lepitud et ma peaksin iga päev mingi 15 levelit sulle tegema. Ma olen nõus nii tegema, et teen kuni 12 augustini niipalju kui jõuan ja niipalju kui leveleid jääb puudu sellest mis kokku leppisime maksan tagasi koos 1% juurdemaksuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ok olen ootan sellenädala lõpuni ära vaatab mis edasiminek on olnud siis

 

võibolla tõesti minu viga häält tõsta aga vaatame kuidas teeb kui tegema hakkab pole hiljem mingit probleemi saab positiivse tagasiside kh ja soovitan siis oma sõpradele kh

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hinnad on kahtlased. Põhimõtteliselt agility ja cookingul sama hind aga ühel saad 10x rohkem xp sama ajaga.

Kasutad botti kontode peal ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks näha kuidas laabub, siis näha kas tellin ka ise teenust.

 

Kuigi siin ära märkida see, et kui võtsid töö vastu ja antud tähtajaks pidi tehtud olema, ning raha käes. Siis tähendab see seda, et sa pead ka tolle töö antud tähtajaks ära tegema, mitte, et teed niipalju kui jõuad ja ülejäänud raha tagastad. Pole minu asi öelda, aga nii on suht ajuvaba, võtad töö, saad raha ja kui ei jõua valmis, siis tagastad ülejäänud summa. Siin oleks küll trustmarkil õigus nõuda ja vinguda, kuna tema on makse ära teinud ja ootab antud levelit.

St, sinu jutust sai seda välja lugeda, et kui ei jõua valmis siis tagastad teatud summa..

 

Aga edu, loodan, et laabub ja kunagi teeme tehingu.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.