Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kodutute Gaming [1.8 (Survival)]

Soovitatud postitused

Tere, meil valmis siis uus eesti minecrafti server,

 

Otsime uusi administratiivi liikmeid ja ootame teid mängima meie serverisse

 

IP : 176.31.205.30:25572

 

Gametracker : http://www.gametracker.com/server_info/176.31.205.30:25572/

 

Kui on küsimusi siis vastan hea meelega.

 

Häid mänguelamusi

-Omanik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna toimub ehitus võistlust kell 23:00 ehk kell 11 kui serverisse tuleb kokku vähemalt 5 tava mängijat!

 

Absoluutselt kõik on oodatud! Peale seda tuleb veel palju põnevaid üritusi

 

Tasutud saavad Esimesed 3.

1 koha auhinnaks on VIP+ ja palju muud!

 

Olge kohal!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omanik on ikka täis ta** keegi ostsin ühele mängjale vipi+ ning siis tuleb välja et ei ostnud...Ja sõimab lolliks :)

http://www.upload.ee/image/4856983/NoJah.png

 

http://www.upload.ee/image/4856993/NoJah.png

Muudetud liikme TarjeMees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ärge tehke välja temast. Ta tuli serverisse sisse ja kohe hakkas abi omanikuks nuruma. Ma olen 100 korda öelnud ,et enne peab mängima jne :) Aga ta tuleb korraks sisse ja küsib "abi omanikuks saab plz?" siis ma ütlen ,et sa pead ennem mängima jne ja siis ta lahkub. Ja nii on iga päev mitu korda. Ja nüüd kui mingi teine tüüp kes koguaeg on aktiivne ja aitas foorumit teha saab abistajaks siis nüüd ta läks närvi ja ütles "Aa ja siis see saab abistaja kui ma olen koguaeg küsinud abi omanikku" Ja see smsi asi. Selle kohta ta valetab. Ma pole nii algaja sms osas kui ta arvab, 1. ta ütleb ,et sõber ostis selle talle ja ta ei tea enda sõbra nime. 2. fortumos näitab ,et keegi pole ostnud seda teenust. + ta üritas saada administratiivi tiimi niimodi ,et copys mingi teise inimese taotluse kusagilt foorumist ja saatis mulle. Ta nimi on Oskar ja taotluses oli Sander. Lõpuks ta tunnistas ,et jah copys aga ta võib isa ka teha kui tahab. (See juba näitab milline inimene ta on). Ma ei saa talle banni ka panna lihtsalt selle eest ,et ta abi omanikku küsib ja kui ma viisakalt alati ütlen ,et ei saa nii kiirelt siis ta lihtsalt ei saa aru ja 20 minuti pärast küsib uuesti. Mul ei jäänud lõpuks üle kui ta vip+ valetamise peale ja ta abi omaniku küsimise peale natuke kurjemalt reageerida. + Ta väidab ,et on 16 ja kirjutab tohutute kirja vigadega. Andke andeks aga ma lihtsalt ei suuda panna abi-omanikuks inimest kes on 16 aastane ja kirjutab tohutute kirja vigadega.

 

Loodan ,et saate minust aru, Kui vaja võin saata kõigest millest ma rääkinud olen screenshote.

 

Kõike parimat

- Omanik

Muudetud liikme Sups.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.