Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SEB digikassa - uus raha kogumise lahendus?

Soovitatud postitused

Admin

SEB DIGIKASSA

 

Digikassa on uus raha kogumise lahendus, mis ümardab kaardiga makstud summad täiseuroni ning kannab ümardatud ja makstud summade vahe Teie arvelduskontolt kogumishoiusele. Nii hakkab Teie rahatagavara kogumishoiusel väikeste summade kaupa, kuid järjepidevalt kasvama. Kaardimaksena lähevad arvesse kõik Teie arvelduskontoga seotud deebetkaartide maksed, sealhulgas ka internetis tehtud deebetkaardimaksed.

 

Esimene samm kogumise alustamiseks:

  • Raha koguneb deebetkaardiga maksmisel
  • Lepingut sõlmida ja teenust kasutada on lihtne
  • Digikassa on kõigile tasuta

Digikassa tööpõhimõte on lihtne:

 

  • Kui maksate kaardiga näiteks 6,40 eurot, siis kantakse järgmise päeva hommikuks kogumishoiusele 60 senti (järgmise täiseuroni ümardatud maksesumma ja tegeliku maksesumma vahe: 7,00 – 6,40).
  • Kui maksate kaardiga mitu korda päevas, siis ümardamine toimub iga makse kohta eraldi ja kogusumma kantakse kogumishoiusele ühekorraga.
  • Kui kaardimakse on täiseurodes (nt 2,00 eurot), siis summat ei ümardata ja kogumishoiusele selle tehingu pealt raha ei kanta.

Allikas: www.seb.ee/kogumine-ja-investeerimine/hoiused/digikassa

 

Kindlasti vaadake üle ka digikassa kalkulaator SEB digikassa lehel!

Valige sealt oma arvelduskonto ja saate arvutada, kui palju oleksite eelmisel kuul deebetkaardimaksetega kogunud.

 

Untitled.png

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Kuna ma ise alles avastasin selle, siis kas ma saan õigesti aru, et teed selle näite järgi 6.40 eest makse päeva jooksul ja siis kantakse automaatselt sinu kontolt 60 senti sinna digikassasse?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma ise alles avastasin selle, siis kas ma saan õigesti aru, et teed selle näite järgi 6.40 eest makse päeva jooksul ja siis kantakse automaatselt sinu kontolt 60 senti sinna digikassasse?

Just nii. Ma paar aastat tagasi isegi kasutasin seda ning kui millegi jaoks raha tahad koguda siis see tegelikult üsna hea viis. Neid sente sa väga tähele ei pane mis kontolt digikassasse lähevad aga pikas perspektiivis hea kogumisviis. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub kuidagi lambikas, vähemalt minu jaoks. Aga eks ta ole neile hea, kes ei suuda mõistuse piires kulutada? Endal pole otseselt seda probleemi, et kohe kui raha kontole tuleb, siis vaja poodi joosta, aga eks selliseid leidub omajagu :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub kuidagi lambikas, vähemalt minu jaoks. Aga eks ta ole neile hea, kes ei suuda mõistuse piires kulutada? Endal pole otseselt seda probleemi, et kohe kui raha kontole tuleb, siis vaja poodi joosta, aga eks selliseid leidub omajagu :D

 

Raha kogumine/hoiustamine ei lähe sinu maailmapildiga kokku, Hr. Maailmaparandaja?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Tundub kuidagi lambikas, vähemalt minu jaoks. Aga eks ta ole neile hea, kes ei suuda mõistuse piires kulutada? Endal pole otseselt seda probleemi, et kohe kui raha kontole tuleb, siis vaja poodi joosta, aga eks selliseid leidub omajagu :D

 

Ma sain alguses asjast vapsee valesti aru, arvasin et SEB kannab mulle selle raha :D

Aga kui edasi lugesin, siis sain kahjuks aru, et enda kontolt läheb sinna hoiusele ...

 

Proovisin asja järgi eile ja ongi nii, et saadetakse lihtsalt minu kontolt sinna hoiusele raha, minu arvamus on, et täiesti mõttetu asi see Digikassa.

Kõige hullem veel see, et kui tahad raha sealt välja kanda, siis pead maksma kindla % või kindla summa.

 

Digikassa on arvatavasti loodud inimestele, kes ei suuda oma raha asju kontrolli all hoida ja see aitab siis mingil määral kõrvale panna.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Raha kogumine/hoiustamine ei lähe sinu maailmapildiga kokku, Hr. Maailmaparandaja?

 

Kust sa seda välja lugesid? Pigem ma just pooldan kogumist, aga nagu ma kirjutasin, siis MULLE seda vaja ei ole ja MA suudan nii ka koguda, et lihtsalt ei raiska raha ära. Ei pea selleks tegema eraldi kontot, enesekontroll ja kaine mõtlemine, muud midagi. Kui sul on probleeme raha hoidmisega, siis palun väga kasuta seda teenust. Anna andeks kui see mõnda su hella kohta puudutas, see ei olnud eesmärk, avaldasin lihtsalt oma arvamust.

 

Ma sain alguses asjast vapsee valesti aru, arvasin et SEB kannab mulle selle raha :D

Aga kui edasi lugesin, siis sain kahjuks aru, et enda kontolt läheb sinna hoiusele ...

 

Proovisin asja järgi eile ja ongi nii, et saadetakse lihtsalt minu kontolt sinna hoiusele raha, minu arvamus on, et täiesti mõttetu asi see Digikassa.

Kõige hullem veel see, et kui tahad raha sealt välja kanda, siis pead maksma kindla % või kindla summa.

 

Digikassa on arvatavasti loodud inimestele, kes ei suuda oma raha asju kontrolli all hoida ja see aitab siis mingil määral kõrvale panna.

 

+1


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain alguses asjast vapsee valesti aru, arvasin et SEB kannab mulle selle raha :D

Aga kui edasi lugesin, siis sain kahjuks aru, et enda kontolt läheb sinna hoiusele ...

 

Proovisin asja järgi eile ja ongi nii, et saadetakse lihtsalt minu kontolt sinna hoiusele raha, minu arvamus on, et täiesti mõttetu asi see Digikassa.

Kõige hullem veel see, et kui tahad raha sealt välja kanda, siis pead maksma kindla % või kindla summa.

 

Digikassa on arvatavasti loodud inimestele, kes ei suuda oma raha asju kontrolli all hoida ja see aitab siis mingil määral kõrvale panna.

 

Päris nii hull asi ei ole, et kui tahad välja kanda siis pead maksma kindla summa.

 

Ainult siis kui koheselt soovid välja kanda on 0.5% viivis (1.6€ min), kuid kui tellida 3 päeva hiljem, siis on kõik tasuta. :)

 

"Kui valite väljamakse kuupäevaks pakutud kuupäeva või sellest edasi, siis on väljamakse Teile tasuta. Tänase väärtuspäevaga väljamakse teenustasu on 0,5% summast, minimaalselt 1,6 EUR. NB! Teenustasu peetakse kinni hoiustatud summast."

 

 

Mõnes mõttes on ta siuke tore asi, koguneb sinna vaikselt ja kui kunagi midagi osta plaanid siis võimalik sealt hea summake juurde võtta. :)


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Antud süsteem on ikka SEB panga enda huvides välja töötatud. Isik maksab teatud protsendi, kui raha tahab välja võtta. Üldiselt üsna jabur lahendus. Targem on vast ikka endale mingi teine arvelduskonto teha ja sinna kasvõi kanda, kui soov raha koguda. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Antud süsteem on ikka SEB panga enda huvides välja töötatud. Isik maksab teatud protsendi, kui raha tahab välja võtta. Üldiselt üsna jabur lahendus. Targem on vast ikka endale mingi teine arvelduskonto teha ja sinna kasvõi kanda, kui soov raha koguda. :)

 

Nagu eelnevalt mainitud, siis nad võtavad selle protsendi või summa ainult siis kui sa tahad KOHE seda raha kätte saada.

 

Päris nii hull asi ei ole, et kui tahad välja kanda siis pead maksma kindla summa.

 

Ainult siis kui koheselt soovid välja kanda on 0.5% viivis (1.6€ min), kuid kui tellida 3 päeva hiljem, siis on kõik tasuta. :)

 

"Kui valite väljamakse kuupäevaks pakutud kuupäeva või sellest edasi, siis on väljamakse Teile tasuta. Tänase väärtuspäevaga väljamakse teenustasu on 0,5% summast, minimaalselt 1,6 EUR. NB! Teenustasu peetakse kinni hoiustatud summast."

 

 

Mõnes mõttes on ta siuke tore asi, koguneb sinna vaikselt ja kui kunagi midagi osta plaanid siis võimalik sealt hea summake juurde võtta. :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige hullem veel see, et kui tahad raha sealt välja kanda, siis pead maksma kindla % või kindla summa.

 

Väljamaksmine oli minuteada 1.6€. 5 kuuga sai 21 kopikatega eurot sinna kogunenud, väljamaksel sain 20€ kopikatega kätte. Suht mõttetu asi, suruti teeninduses küll peale, proovisin ära, kasutu jama oli.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SEB poolt korralik konks ka asja juurde ikka tehtud - digikassa saab avada internetipangas olles alaealine, kuid sulgemiseks peab olema täisealine :)

Kujutan ette, kui paljud lapsed maksavad 1,6€ pangale, et enne väljamaksetähtaega oma sendid sealt kätte saada ning et saaks poest paki kommi osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.