Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

2 Fire Capet ja rohkemgi ;)

Soovitatud postitused

Umm tglt see on nii et sa v6id saada palju tahad cape ja saad neid myya 8k tokkuli eest maha selle fire cape cave mehele ta ostab neid.et minu goal on praegu 28 cape kokku saada siis on ilus vaadata kui terve kott neid t2is ;)

Edu sulle siis.

Aga tee nii, siis müü nii palju maha ja osta obby cape või obby shielde, äkki saad natuke kasumit nii?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

väga ammusest ajast ei saa teha neid. sellest ajast alates kui tuli välja blessimis võimalus. olen näind pilti kus tüübil on 23 fire cape maas ja 1 kotis. aga see uus võimalus, et saad mitu tk ilusti pankida tuli alles easteri updatega koos

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No enne update'i sai ainult nii, et tegid ühe fire cape'i ja järgmisel korral, kui 702 ära võitsid, said ainukt TokkuL'eid! :P

 

Aga lõpuks üks hea update Jagex'i poolt imo. !!!

 

Nüüd hakatakse BH-s käima nendega palju... :) ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Me proovisime teha blessimisega ka nii aga ei saanud!1 korra saab inult blessida ja see 29 mindiks ja kui blessid veel siis ei ei m6ju enam.nii et ma pole n2inud seda pilti kus vennal oli 23 capet maas ja enne praegust updatet ja ei oska 6elda siis kuda ta enid sai ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Me proovisime teha blessimisega ka nii aga ei saanud!1 korra saab inult blessida ja see 29 mindiks ja kui blessid veel siis ei ei m6ju enam.nii et ma pole n2inud seda pilti kus vennal oli 23 capet maas ja enne praegust updatet ja ei oska 6elda siis kuda ta enid sai ;)

 

full pray pealt(70)

Kui Blessid siis on aega 55Min et asju korjata.

selle ajaga teeb Fire cape ara ja Korjab caped.


s5ye88.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.