Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tervist, selline küsimus, et kas keegi teab usaldusväärset kohta, kasvõi välismaalt kuskilt, kust saaks tellida sellise telefoni nagu Meizu MX4 16 GB versiooni?

Ise 32 GB versiooni olen näinud Kannukas.ee -s ja Klickis, aga ei vaja 32 GB versiooni.

16GB versiooni leidsin Klickist, aga Klicki ei eelista kuna lets face it, see koht on täielik pasaauk.

Välismaalt olen ka otsinud, aga ei ole kindel millist isikut seal usaldada ning kas usaldada.Selleks vajangi teie abi.

 

Ettetänades,

Discorz


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

M1 Note ei sobi siis? Kännukas on M1 Note 16GB ju täitsa olemas...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma ise ostsin nädala aega tagasi Klickist ja kõik on normaalne. Vingumiseks küll põhjust pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal sama probleem hetkel. Klickiga endal juba sitad kogemused ja ei osta sealt enam midagi suuremat. Eelmisel aastal viisin läppari garantiise, kus lõhuti läppari korpus ära ja küsiti selle eest veel raha. Õnneks oli summa väike ja ei viitsinud nendega jamada.

 

Aga jah, endal ka soov 16GB versioon soetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Eestist ei saa kusagilt 16GB versiooni. Kännukas ei ole ja ei tule ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.