Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Long story short, olen otsinud kõik redditid, rockstari foorumis ja kohad läbi ja kirjutan alles nüüd siia. Igatahes asja juurde tagasi tulles, esineb selline probleem, et Gta V saan mängida vaid kohtades on kus on vähem tegevust, näiteks rannaäärne ala või siis Franklini kodu juures, kesklinnas või Michaeli kodu juures hakkab lambist hakkima, inglise keeles stuttering. Alguses on seda vähe, aga järk-järgult läheb üha hullemaks ja lõpuks on nii, et fps 10-20. Olen uuendanud videokaardi driverid, puhtalt installinud need, proovinud erinevaid sätteid. Very high peal on tavaliselt fps 60-70, normalil 70-80. Tuttaval oli sama jama, aga kadus iseenesest ära.

 

i5 4460

r9 270x


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eile kustutasin save game ära ja proovisin uuesti otsast peale alustada. Hetkel kõik toimib. Annan teada, kui peaks muutuma.

 

Uuesti hakkas out of nowhere.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

proovitud läbi kõik, igasugused seaded, alt tabid, performance tõstmised, priority muutmised jne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaataksid, kuid palju mälu ja CPUd on kasutuses, kui stutterdamine pihta hakkab. Kui on liiga vähe mälu(4gb) sul, siis võibki selles asi olla. Kuid ma pakun, et enamasti on see hetkel GTA V enda viga ja küll nad varsti patchi sellele välja lasevad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Peaks mängu enda viga olema tõesti, sõbral ka 4gb ja lahjem video natuke, kuid töötab puhtalt.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal ei ole küll hetkel originaal GTA 5, aga GT 630ga, suurem osa settinguid High peal 30 fps ja ei stutterda kunagi. Ja üks jama mis minul on: Siis kui mõndades missioonides sihtida, siis mäng crashib. Näiteks juveelipoe rööv ja Trevoriga esimene missioon.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mul ka patchitud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ma lükkan su väite sellega ümber, et mu sõbral on lahjem i5, gtx 660 ja samuti 4gb ning ei stutteri.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis toimub tema süsteem veatumalt kui sinu oma, lihtne format võib asja korda ajada, ma tean mul oli ka mänguriarvutiga nii et bf3 viskas alguses peale ca 10min mängu välja ja ei suutnud probleemi üles leida ja kui formati ära tegin oli kõik vapsjee korras, mingi lihtne tarkvara kala ja tekibki selline asi juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.