Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Monkey Madness questi

Soovitatud postitused

Tegin ise ka elus esimest korda moneky maddnessi üldse ! Ja mu kasutajal oli pray ja def 1 (siiamaani on) . Lõpu bossile raiskasin kokku 1 death , 3 air ja 4 earth ruuni... Ausalteldes ma ei teadnudki et see quest niii lihtne on.

Parem proovi ise ja jääb sulle see 5€ alles.

Muudetud liikme skalileo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegin ise ka elus esimest korda moneky maddnessi üldse ! Ja mu kasutajal oli pray ja def 1 (siiamaani on) . Lõpu bossile raiskasin kokku 1 death , 3 air ja 4 earth ruuni... Ausalteldes ma ei teadnudki et see quest niii lihtne on.

Parem proovi ise ja jääb sulle see 5€ alles.

 

Tee terve quest ära ja näed kohe et boss on sul seal prayerita kõige kergem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tegin ise ka elus esimest korda moneky maddnessi üldse ! Ja mu kasutajal oli pray ja def 1 (siiamaani on) . Lõpu bossile raiskasin kokku 1 death , 3 air ja 4 earth ruuni... Ausalteldes ma ei teadnudki et see quest niii lihtne on.

Parem proovi ise ja jääb sulle see 5€ alles.

 

Eks see variant on koguaeg olemas, mõtlesin, et pakun kellelegi teenimisevõimalust ja ise ei hakka aega kulutama.

Aga ootan veidi, kas keegi tahab 5 eur teenida, kui ei siis, eks teen ise ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin ise ka elus esimest korda moneky maddnessi üldse ! Ja mu kasutajal oli pray ja def 1 (siiamaani on) . Lõpu bossile raiskasin kokku 1 death , 3 air ja 4 earth ruuni... Ausalteldes ma ei teadnudki et see quest niii lihtne on.

Parem proovi ise ja jääb sulle see 5€ alles.

 

Bossi võib silmad kinni ka ära teha. Kui aga ülejäänud questiga ei joppa võid 20x surma saada, mis venitab selle selle ikka väga pikaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
endal tegin ka pray 1ga ära aga def ja hp oli suurem ja väga cancer quest oli, sain surma 2 korda jne.

 

Hp juba hetkel suurem ja attack ning teised statsid ka suurenevad iga hetkega.

 

Edit: hp 47 ja att 57 hetkel

 

Edit 2: hp juba 48 ning kui keegi siit lõpuks nõus tegema, siis ilmselt ka def juba 50 ringis

Muudetud liikme laatsim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hp juba hetkel suurem ja attack ning teised statsid ka suurenevad iga hetkega.

 

Edit: hp 47 ja att 57 hetkel

 

Edit 2: hp juba 48 ning kui keegi siit lõpuks nõus tegema, siis ilmselt ka def juba 50 ringis

 

Hind ikkagi rohkem kui 5e nagu sa üleval pool tõid teemaks. Ohutuskeskuse hind umbes õige ca 4m osgp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tee terve quest ära ja näed kohe et boss on sul seal prayerita kõige kergem.

tegingi ju terve questi ? lol ... Lihtsalt mainisin et bossi peale ei läinud ka midagi (paljud üritavad teda teisiti killida kui safespot kasutada)

MAININ KA ÄRA , ET SURMA EI SAAANUD MITTE KORDAGI ! soz, pidin vastama lihtsalt, kuna 2 inimest tsiteerisid mind , öeldes et tee terve quest ära :D . Seda ma ju tegingi (esimest korda elus veel, ple varem proovinud)! .. def 1 , pray 1 - lebo !

Muudetud liikme skalileo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.