Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

agility 18/35

Küsimus

20 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

P r o nub kuramuse spammer..On vaja teha quest Tree Gnome Village nii nagu mina mäletan...(vanasti oli vaja)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
P r o nub kuramuse spammer..On vaja teha quest Tree Gnome Village nii nagu mina mäletan...(vanasti oli vaja)

 

mida ****u sa mölised?seda saab küll teha ilma questidetta piider.ma olin lvl 3 ja qp oli 0 kuidas ma seal teha siis sain ajuhälve tra sa siin teisi spämmeriks sõimad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
mida ****u sa mölised?seda saab küll teha ilma questidetta piider.ma olin lvl 3 ja qp oli 0 kuidas ma seal teha siis sain ajuhälve tra sa siin teisi spämmeriks sõimad.

 

aitab oftopicust andke inffi

need moused on mingid questi ja conni värgid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

need moused on umb 100gp üks G E-s need päris head kuid tüütu neid taga ajada nagu see agility üldse on:D

ja sa pead neid kõigepealt ülesse keerama et ta liikuma hakkaks ja siis pead ta maha viskama et ta su eest põgeneks kui ta on maas ja siblib ringi siis proovi kinni püüda ja saad expi selle eest :P edu sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
need moused on umb 100gp üks G E-s need päris head kuid tüütu neid taga ajada nagu see agility üldse on:D

ja sa pead neid kõigepealt ülesse keerama et ta liikuma hakkaks ja siis pead ta maha viskama et ta su eest põgeneks kui ta on maas ja siblib ringi siis proovi kinni püüda ja saad expi selle eest :P edu sulle.

 

Okey tänks ja LUKKU!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.