Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Täidan teie questi skilli-vajadused RS3-s

Soovitatud postitused

Kuna runescape'i staaži on aastatega kujunenud tohutult ning RS3-e orjandus pole väga levinud, mõtlesin selle pealt ka veidi raha teenida.

Queste olen teinud juba aegade algusest saati ning omandanud vähemalt 3 quest keepi erinevate kasutajate peal.

Questide raskusastmest sõltub teenuse tasu, skillide puhul xp/hr ratest ning xp kogusest.

Pole ühtegi questi, mida jätaksin tegemata, soovi korral võin ka subqueste teha ning vajadusel ka skille.

Kuna oman primitiivseid teadmisi ka pvm vallas, võin tappa ka bosse, sel juhul määrab hinna bossi killide arv!

 

Ette saavad need, kellel rohkem tehinguid, kui mul!

Kontakti saab PM-i või antud teema kaudu!

Lisaks pakun sooduspakkumist, mille kohaselt, mida mahukam on töö, selle võrra soodsam on hind.

 

Kui on mingeid erilisi teenuseid, mida RS3s oleks vaja teha, võtke kontakti ning me leiame lahenduse!

Muudetud liikme Shimmy'i poolt

472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sooviks questide hinnapakkumist: Receipe for disaster, freeing king awowgei, tower of life ja meeting history peale.Samuti sooviks skillidest hinnapakkumist fishing 70-76le, ja thieving 57-74 ja hunter 62-67 peale, enamus skillidel on ka mingi kogus bxpd.

 

Jään pmi hinnapakkumist ootama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pm hind:

55-57 herblore

45-54 farming

 

Fairy Tale l

Fairy Tale ll

 

Ehk siis veits lvldamist ja 2 questi. Võimalik teha ainult pärast 20.00 õhtuti kuni hommiku 09:30. Või siis nädalavahetusel millalgi kui ise offline.

 

Lisa skype: live:olen.raivo

 

Ma ei saa sulle pm saata sul inbox full.

Muudetud liikme RECOGNIZE'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.