Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[müüdud kustutada/lukku]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Viimasel ajal pole enam eriti tahtmist rsi pelada , seega otsustasin pure müüki panna.Müün juhul kui saan mingi korraliku pakkumise.

 

 

1_zps1c5a3d3a.png

 

 

2_zps0fe07611.png

 

 

4_zps89bceea6.png

 

 

3_zps657395ec.png

 

 

 

 

 

 

Alghind:30€

 

Muu informatsioon:Esimene omanik , kaasa kõik info.

 

Tehingu viis:Swedbank

 

 

Sinu andmed:

Nimi:Siim

Maakond:Tartumaa

Linn:Tartu

E-mail: (vabaahtlik)

Skype:pilvik_siim

Muudetud liikme Ss.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
said mu pmi kätte ?

 

Raske oli mitte 3 pm märgata :)

 

Lisan skype

 

Võtsin vastu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
vahetust acci vasta cray0n membu 27 days peal full void range,melee b gloves tentacle whip ja kõik asjad jätan panka lisa skype fxmforever. punktiga

 

Ei soovi vahetust.

 

50eur

 

Parim pakkumine hetkel 120€ , aga eks ma võtan arvesse ka sinu pakkumist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellelt isikult ei soovita midagi osta. 100€ maksaks 99 stats pured mitte selline poolik kuna 90STATS ei ole isegi pool teed 99-ni. vaid 93-94 on pool teed. See kasutaja on väärt 75€

 

Kuna ta ütles, et alla 100 ei müü kui talle oma hinna ja diili pakkusin siis ütlesin talle viisakalt headaega. (mul ei ole vaja inimest skype kellega ma ei suhtle või äri ei aja. alguses kui buildisin puret oli hea talt tip.e küsida)

 

Sellepeale läks ta keema ja hakkas mind sõimama.

 

sdfsdfsdf.png

 

Ütlesin talle, et keegi ei maksa üle seda ning siis läks veel hullemini keema :D Immature.

 

Paljud müüvad siin oma saastaccounte ning siis kirjutavad valesi nagu " parim pakkumine on 100€ " omal alghinnaks pandud 30€ ning seletab, et välismaal saaks sellise ja sellise hinna. SEE EI OLE VÄLISMAA!!!! mine müü välismaale siis mitte ära bumpi ega seleta siin seda.

 

Parim pakkumine ei ole tal midagi 120€ sellega ta üritas vaid hinda tõsta nagu välja tuli. Parim pakkumine tal 50€ aga alla 100 ei anna. naera puruks... keegi ei maksa seda.. Mainid maxed maksavad nii palju tohman.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sellelt isikult ei soovita midagi osta. 100€ maksaks 99 stats pured mitte selline poolik kuna 90STATS ei ole isegi pool teed 99-ni. vaid 93-94 on pool teed. See kasutaja on väärt 75€

 

Kuna ta ütles, et alla 100 ei müü kui talle oma hinna ja diili pakkusin siis ütlesin talle viisakalt headaega. (mul ei ole vaja inimest skype kellega ma ei suhtle või äri ei aja. alguses kui buildisin puret oli hea talt tip.e küsida)

 

Sellepeale läks ta keema ja hakkas mind sõimama.

 

sdfsdfsdf.png

 

Ütlesin talle, et keegi ei maksa üle seda ning siis läks veel hullemini keema :D Immature.

 

Paljud müüvad siin oma saastaccounte ning siis kirjutavad valesi nagu " parim pakkumine on 100€ " omal alghinnaks pandud 30€ ning seletab, et välismaal saaks sellise ja sellise hinna. SEE EI OLE VÄLISMAA!!!! mine müü välismaale siis mitte ära bumpi ega seleta siin seda.

 

Parim pakkumine ei ole tal midagi 120€ sellega ta üritas vaid hinda tõsta nagu välja tuli. Parim pakkumine tal 50€ aga alla 100 ei anna. naera puruks... keegi ei maksa seda.. Mainid maxed maksavad nii palju tohman.

 

Esiteks kes oled sina et tuled siin accounte hindama ? müün oma kasutajat sellise hinna eest mis ma näen et oleks minu silmis õiglane.Mina pole midagi välismaal müümisest rääkinud , sina oled see kes tuleb siia ruigama kuna ma ei müü sulle oma acci 75€ eest.Minu silmis on see kasutaja rohkem väärt ja kuna sina ei suuda rohkem maksta vaid vingud mulle skypes kuidas sul "soomest tulevad rahad alles nädalavahetusel" ja et sa ei saa muidu süüa siis muidugi ma ei müü seda kasutajat sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ruigama sa tohman hakkad mind sõimama kui ma ütlesin sulle viisakalt Headaega. Ärritusid kuna pakkusin 75€ ja ei ole nõus 100 maksma. Mis söömisest sa räägid? ma ütlesin viisakalt, et kuu lõpp on ning elada ka vaja inimesel. Ära pane sõnu suhu. Sa ei ole muud kui üks tohman kes müüb Overpriced accounti.

Nädalavahetusel ei tehta ülekandeid soomest - Eesti. Pakkusin sulle viisaka diili millest sa keeldusid. Siis pakkusin sulle 75€ kohe. Millest sa keeldusid. Ütlesin Headaega ja sa läksid põlema. Jup lifes hard bitch.

 

sdffffffffff.png

 

Mul ei ole sõnu sinusuguse debiiliku kohta lihtsat.

"Sa ei saa muidu süüa" Mis kuradi juttu sa laps ajad? Sa elad oma emme ja issiga ja kuldkandikul tuuakse kõik ette sulle. Katsu ise iseseisvalt elada kuradi doonor. Tahad trash talkida , let's do it bitch. See kui inimene ütleb, et " Elamiseks ka raha vaja" ei tähenda, et ta on näljas vaid seda, et kuu lõpp on ning enamusel eesti inimestel on kuulõpus rahadega kitsas kuna kuu lõpp on. Sina seda ei tea arvatavasti kuna sa elad ema ja isa kulul nagu väiksed lapsed ikka. Nii, et keera oma bass kinni ja kao ise tööle ja vaata kuidas sa ise oma eluga hakkama saad. Elamine ei tähenda ainult süüa. Vabaraha, suitsuraha jne on ka olemas. Sa oled ikka nii LOLL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ruigama sa tohman hakkad mind sõimama kui ma ütlesin sulle viisakalt Headaega. Ärritusid kuna pakkusin 75€ ja ei ole nõus 100 maksma. Mis söömisest sa räägid? ma ütlesin viisakalt, et kuu lõpp on ning elada ka vaja inimesel. Ära pane sõnu suhu. Sa ei ole muud kui üks tohman kes müüb Overpriced accounti.

sdffffffffff.png

 

Mul ei ole sõnu sinusuguse debiiliku kohta lihtsat.

"Sa ei saa muidu süüa" Mis kuradi juttu sa laps ajad? Sa elad oma emme ja issiga ja kuldkandikul tuuakse kõik ette sulle. Katsu ise iseseisvalt elada kuradi doonor. Tahad trash talkida , let's do it bitch. See kui inimene ütleb, et " Elamiseks ka raha vaja" ei tähenda, et ta on näljas vaid seda, et kuu lõpp on ning enamusel eesti inimestel on kuulõpus rahadega kitsas kuna kuu lõpp on. Sina seda ei tea arvatavasti kuna sa elad ema ja isa kulul nagu väiksed lapsed ikka. Nii, et keera oma bass kinni ja kao ise tööle ja vaata kuidas sa ise oma eluga hakkama saad. Elamine ei tähenda ainult süüa. Vabaraha, suitsuraha jne on ka olemas. Sa oled ikka nii LOLL!

 

Laps ? Kolisin vanemate juurest ära kui olin 19 ja hetkel olen 23.Nüüd on mul oma korter , korralik töökoht ja kõik eluks vajalik olemas.See et sina siin metsistud ajab lihtsalt naerma ja kõik ainult sellepärast et ma ei müü sulle oma acci 75 euri eest kuigi sa olid isegi rohkem nõus maksma.ja see et ma ütlesin sulle "Lohh" ei olnud sellepärast et ma oleks nüüd hullult vihaseks saanud. See oli sellepärast kuna sa teadsid täpselt mis hinda ma ootan ja ikka tuled pakkuma mingit puru mulle.

 

Lisan ka mõned pildid siis ja äkki räägiks pmis edasi kui huvi pakub , ei viitsi väga reostada siin oma teemat.

 

1_zpsad4a4455.png

 

2_zpse0179f40.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mõned pildid? ning mis edasi? jah alguses oletasin, et sul bank ka jätkuvalt acci peal mitte, et sa selle oled tühjaks teinud. The end. Have a nice day. Kahtlen, et keegi selle nii suure hinnaga ostab. Aga edu im out.

 

Niipalju kui mina tean siis müüvad kõik panga maha , kuigi on ka üksikuid kes jätavad peale.Kuidas sa said oletada et accil pank peal kui mul pildid siin topicus olemas ju lol ?Kui ei osta keegi sellise hinnaga siis pelan ise kunagi edasi The end.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kasutaja müüdud 120€ eest.Võib lukku panna/kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.