Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

#3 osrs p2p pking video

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
totaalselt rõve video, rushid ka veel.

eks ole, võid mu eelmisi videosi vaadata, need olid tehtud camtasiaga, see oli aga sony vegasiga. nu ja paar korda olen son vegasiga teinud edite. ja no ma ei tea miks kõik vinguvad rusherite kohta, kui mind keegi rushib, on mul sügavalt pohhuj, kuid pussysi siiski leidub ka siin foorumis.

kui rõve video, siis tee parem, kritiseerida võib igaüks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eks ole, võid mu eelmisi videosi vaadata, need olid tehtud camtasiaga, see oli aga sony vegasiga. nu ja paar korda olen son vegasiga teinud edite. ja no ma ei tea miks kõik vinguvad rusherite kohta, kui mind keegi rushib, on mul sügavalt pohhuj, kuid pussysi siiski leidub ka siin foorumis.

kui rõve video, siis tee parem, kritiseerida võib igaüks.

 

Miks sa laed oma over-edited videosi üles, kui sa kriitikat ei kannata? Seda ei kannata vaadata lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

haha, inimesed on nii mad lihtsalt (kuna neid rushitaksegi) ja kadedad vb, et endal sellist rusher acci pole .

ei tea, endale meeldib :D . keep going !

Aga jah ära video niii üle töötle. oleks puhtam pilt, ss parem vaadata .

Muidu ootan järgmist video juba :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.