Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Küsimus, et mis kastiga võimalik nuga kõige suurema tõenäosusega saada? või see täiesti lamp ja oleneb õnnest rohkem? Mida kallim kast seda väärtuslikumad skinnid valikus?

 

Üldiselt kehtib küll põhimõte, et mida kallim kast seda "väärtuslikumad" skinnid. Nagu üleval öeldi, siis tavalisemalt on kallim kast see, mis on kõige hiljem välja tulnud. See omakorda tähendab, et sellest kastist saadavaid skinne on mängus vähem kui teiste kastide - ehk nende skinnide hinnad on hetkel kõrgemad. Kõik see on muidugi ajutine, kui peaks uus kast tulema välja, siis eelmine jällegi langeb tublisti koos skinnidega.

 

Aga jah, mingeid protsente pole avaldatud ametlikult, küll aga on inimesed statistikana arvutanud.

 

 

  • Total Cases: 2023
  • BLUE: 1594 (78.79%)
  • Purple: 343 (16.96%)
  • Pink: 57 (2.82%)
  • Red: 20 (0.99%)
  • Knife: 9 (0.44%)
     
    Redditist leidsin sellise teooria.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sattusin sellisesse tiimi, kus poolaeg oli 8-7 meile ja olime terrod teine poolaega ja siis saime 13-7 oli ja vastased tegid comebacki, kuna 1 otsustas lollitada ja 2 venda kasutasid ainult käsirelva suht :D sivleri tase, ja lõpus lasin sellele trollijale kuuli pähe ja sain banni/kicki ja cooldowni, ei tea miks, kuna ennem kas see sama vend lasi teisi maha .. mv , silveri seiklused


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti perses, 4 venda arvavad lambist, et võix kickida, kickivadki ja 24h CD. thx Gayben


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See oli üldse mingi suht kui algul see mäng välja tuli.

Mängisin koguaeg sõpradega aga vahest harva sai soloq ka tehtud ja nii kui seda tehti olin mingi russidega tiimis.

Ühe korra mäletan oli tõesti enda viga kui pidin afki minema aga ülejäänud korrad sain lampi kicki kuni oli 7 päevane ban.

kahju kuulda, et seda pole siiamaani ära parandatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile tegin nalja, tiim oli pähesaamas nkn, siis panin vote kick yhele, teisele, kolmandale, kuni j2i 2 m2ngijat ja 3 botti ja siis l6puks kickisin ka tema, ehk mina + 4 botti vs 5 inimest :D


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul jama lugu, mul kukkus telo puruks ja siis steam guard oli peal, selle VIST sain eemaldada, ja sain netis steami sisse, nüüd pm tahan asja marketi panna, pean 15 päeva ootama, haige nuss.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi silver 2-hes tahab koos mängida :D?


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul võimatu rank uppi saada, ma silver 2 ma ei tea kui kaua...väga pole mvp vend ka,

 

praegu tegin pela seis oli vastastele 12:6, ja siis tegime real comebacki ja seis oli lõpuks 16:12 meie kasuks, ehk vahepeal 10 roundi võitu.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Silver 2 s olen, väga ei huvita ränk, aga lihtsalt paneb imestama, et kuskile climbida on võimatu kui top 3s pole :D Lolis vähe etem systeem.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole ühtegi näind.

 

Mul 1 sõber, kellega norm pelada csi aga vahel hakab russse sõimama ja terve mäng sõimab, veits ajab kettasse.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.