Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

MG - DMG vahemikul seiklen mõnda aega juba, alustasin suht low rankist, päris hõbedastest triibukestest alates :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just siis t*ra kui mina betin noa tuleb mingi sepp oma 20 knifega laivi ja keerab kõik P*RSE. #RIP kniferino

 

wJuNt7o.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi Steami ei müü kus oleks CS:GO peal?

kui tahad veel siis võin 15 mänguga MG2 rank kasutaja müüa.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tuttav avas chroma2 case, 2 tükki, esimesest casest say M4A1-s Hyper Beasti, müüs maha ostis keysid, avas veel casesid say AWP Hyper Beasti, avas veel 2 ja sai Ak-47 Aguamarine ... + veel hunnik teisi relvi. 2 punast phm järjest. Veits lucky.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

go hard or go home

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuttav avas chroma2 case, 2 tükki, esimesest casest say M4A1-s Hyper Beasti, müüs maha ostis keysid, avas veel casesid say AWP Hyper Beasti, avas veel 2 ja sai Ak-47 Aguamarine ... + veel hunnik teisi relvi. 2 punast phm järjest. Veits lucky.

 

Chroma2 kastist ei tõmba AWP Hyper Beasti ega AK Aquamarine Revenge.

Falchion case.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Chroma2 kastist ei tõmba AWP Hyper Beasti ega AK Aquamarine Revenge.

Falchion case.

 

Ma tean seda, lootsin, et inimesed suudavad ise ka ikka nii palju mõelda.

 

go hard or go home

 

Sina? Kui jah siis mis rank?

Muudetud liikme Testiglis'i poolt

Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma tean seda, lootsin, et inimesed suudavad ise ka ikka nii palju mõelda.

 

 

 

Sina? Kui jah siis mis rank?

 

Mina jah, ise olin seal lem.

Maini peaks varsti supreme saama, elo suht high solodes. Smurf on samuti lem, aga tolle elost ma hetkel ei tea :D

See video oli tehtud smurfiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina jah, ise olin seal lem.

Maini peaks varsti supreme saama, elo suht high solodes. Smurf on samuti lem, aga tolle elost ma hetkel ei tea :D

See video oli tehtud smurfiga.

 

Vaatasin jah, et kuidagi kole lihtsalt hüppasid sinna scope ette sulle, loogiliselt kui awp seal ja tapab kellegi juba ära siis sa ei jookse kohe randomilt peale aga noh :D Muidu seoses selle algusega, mul juhtub koguaeg sama :D


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi csgo steami ei taha tasuta annetada nädalaks v poh mis rank

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lugu selline siis. paar päeva tagasi mõtlesin et teeks huvi pärast teise acci et vaadata kuhu satun (main acc on mg1).

ja siis praegu on seis selline et mu asetus on kuskil dmg/le vb isegi lem. täna 1 mäng :D

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/31870306925864461/A28C19429A621BC1EB6B0C9822BD896C8BC2A6C1/?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg&output-quality=95&fit=inside|1024:819&composite-to=*,*|1024:819&background-color=black

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas uuendusega midagi v aga 9 võidu pealt rank käes, mäng kus ranki sain oli viik

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/29618903211125409/CB706BC70AF15FB487BFAC86B8F72A3B8CEC1486/

 

viik - saad ranki kätte kui üks puudu, kooderiga mänginud, aktiivsuse pärast ära kadunud.

Mis siis vahepeal nihu läks, et seda dmg-le kätte ei saanud?

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Supreme = new globe, global boosted või kobistanud vendi täis.

Samas mm ilma kooderiteta on liiga kerge aga kui mõne vastu saad siis vihastad seaks, love hate relationship /w mm. FACEIT


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole iseenesest ühtegi sellist obvious kooderit kohanud, kes lasekski nagu aimbotiga ringi. Küll aga mõni on kindlasti WH olnud. Globalis kohtab väga-väga palju selliseid, keda nähes tekib küsimus, et kuidas sa globalisse ära eksisid? :D Mõni mäng tõepoolest läheb aia taha. Veel kohtab selliseid kes pole mikri olemasolust kuulnudki, ei kasutata ka chati info andmiseks ja sellised mängud on üsna masendavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole iseenesest ühtegi sellist obvious kooderit kohanud, kes lasekski nagu aimbotiga ringi. Küll aga mõni on kindlasti WH olnud. Globalis kohtab väga-väga palju selliseid, keda nähes tekib küsimus, et kuidas sa globalisse ära eksisid? :D Mõni mäng tõepoolest läheb aia taha. Veel kohtab selliseid kes pole mikri olemasolust kuulnudki, ei kasutata ka chati info andmiseks ja sellised mängud on üsna masendavad.

 

Ei tea, mikkri probleemi pole kunagi kohanud, enamjaolt on probleem sellega mida sinna mikkrisse öeldakse/karjutakse :D :D :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.