Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MÜÜN: Pinne 75.- ea!!!

Soovitatud postitused

VIP

Fränk says:

kirjuta sinna teemasse ka et kõik sujus jne

' ^^Evert. says:

k

 

Here Ya Go .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa võiksid postkasti vaadata ning võla ära maksta eks .


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
BUMP!!!!

[email:2doy4s6y]frankvaldmann@hotmail.com[/email:2doy4s6y]

 

võiksid online ka olla siis ?


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostan,ma PMisin sulle MSNi


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa lasid mult 2 pini üle ju rofl...ütlesid, et lähed koeraga jalutama ja nüüd oled peaaegu kuu aega offline olnud. pildid upin siiasamasse teemasse?

 

http://www.images.friday.ee/images/883bbnvbn28475.JPG

http://www.images.friday.ee/images/651jojoj4848.JPG

loodan veel mõistvat suhtumist sust.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

misasja sa ajad? ma pole kedagi scamminud, need kuradi pildid on sul mingi võltsitud pask. Igastahes mina sinuga rääkinud pole ja üle pole ma ka kedagi lasknud. Mul on 30 positiivset tagasisidet, sul on 3. Ma arvan et sa tahad lihtsalt mulle sitta keerata, või siis on keegi mu msnis sees käinud. Mina ei ole kedagi scamminud :S Olen alati kõik pinid andnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sulle ma olen pinid andud raudselt, sest seda ma mäletan kui sina mulle raha kandsid :)

Aga see eelmine olukord on suht sant, sest tolle inimesega mina küll rääkinud ei ole.

 

Sina oled igastahes oma pinid saanud ja ma ei tea mida sa üritad siin veel välja petta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

veits kahtlane enen rääkisid tolle inimesega pole ma küll kunagi rääkinud vms... nüüd räägid aa sa said oma pinnid küll jne.... :O

 

kaks inimest süüdistavad... niiet oled hakanud scammeriks.. pange veel pilte siis ta saab banni kh loodetavasti!


asdd3354fgghghghh.png

Melissa Reyes (L)

 

MSN: [email:1czd12g6]kerkapoiss12@hotmail.com[/email:1czd12g6]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

misasja sa ajad? ma ütlesin esimese inimese kohta, et pole temaga rääkinud. Teine isik aga sai oma pinid. Mis kuradi sitta sa ajad, et ma olen scammeriks hakanud? Mul on positiivseid tagasisideid viimanse nädala ajaga üle kümne! :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sulle ma olen pinid andud raudselt, sest seda ma mäletan kui sina mulle raha kandsid :)

Aga see eelmine olukord on suht sant, sest tolle inimesega mina küll rääkinud ei ole.

 

Sina oled igastahes oma pinid saanud ja ma ei tea mida sa üritad siin veel välja petta?

 

MA EI OLE OMA PINNE SAANUD !!!

ma ei saa panna msn pic-e sest ma panin alguses kogematta niimoodi et ta ei salvestaks msn texte....:S

 

aga jah ma ei ole saanud pinne asi oli nii et alguses kui ma tahtsin osta acc hiisil siis oli nii et ma pidin koguaeg ootama mingi sitax kaua kui sa ültse vastaxid mulle...jne siis ma saatsin raha ära lõpuks siis sa ei vastanud siis ma pidin mingi 1h pärast välja minema siis sind polnud mingi ca 2 nädalat kusagil sees siis alles pidin mina ära minema aga nüüd olen tagasi .... ja miks sa pm-is ei vasta mulle m1stery??????????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma andsin ette 24 juulil,ösel kell 4. Mina sain oma PINi kätte. Duno mina ei ütleks et ta scammer


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minult ka lasi 2 pini üle täna päeval. Alguses läks tal tund aega, et raha temani jõuaks (tema jutu järgi). Tehing oli hansast hansasse. Siis pärast ütles, et raha tuli üle. Andis mulle 2 pini mis ei töödanud. Siis ütles, et läheb sebib uued. Tal pidi 10 minutit kuni tund minema. Noh, pine pole siiamaani. FAIL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
misasja sa ajad? ma pole kedagi scamminud, need kuradi pildid on sul mingi võltsitud pask. Igastahes mina sinuga rääkinud pole ja üle pole ma ka kedagi lasknud. Mul on 30 positiivset tagasisidet, sul on 3. Ma arvan et sa tahad lihtsalt mulle sitta keerata, või siis on keegi mu msnis sees käinud. Mina ei ole kedagi scamminud :S Olen alati kõik pinid andnud.

 

kuradi ahv, tunnista oma tegu vähemalt...viitsin ma ja vist 150.- krooni eest mingeid pilte fakeda..ja kui keegi su msnis on sees käinud, pole see ju minu mure? ma olen sult varem ka ühe pini ostnud, selle sain kätte...varem sa tõesti ei scamminud.

//ära too mingeid tehinguid vabanduseks irw, need pildid näitavad täiesti selgelt et scammid.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.