Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovid enda kasutaja eest saada võimalikult head hinda ? Vaata sisse!!!

Soovitatud postitused

Nimelt pakun ma välja võimaluse müüa enda account maha summa eest mida sina soovid.

Loomulikult kui sa hinnaga ikka väga üle pingutad siis kutsun veits korrale ja ütlen realse hinna mis oleks võimalik selle konto eest saada!

 

Tehingu toimumis järjekord:

Lepime hinnas kokku!

Teed/teen kasutajast pildi (pank, blackmarks, skills jne)

Juhul kui account ära ostetakse pean saama sinuga ühendust 2h jooksul. (ehk peaksid ise ka olema aktiivne)

Vajalik informatsioon müügiks (Küsimuste vastused [kas siis jag küsimuste vastused või recovery küsimuste vastused] Kasutaja loomis kuupäev [võimalik teadasaada ingame] accounti loomise ühendus [elion,elisa,tele2 jne.] Email, passwordid vähemalt 3tk, ingame nimesid kõiki mida tead, p2p makse koode ja infot)

Rahaga võib minna kuni 5 päeva kuna koht kus ma kasutajaid müün seal on tobe turva süsteem.

Juhul kui oled huvitatud võid saata kas pmi või kirjuta kasutaja nimi siia teemasse koos soovitava summaga (muidugi lisa kõik itemid mis kasutajaga kaasa tulevad qp ja muu sinna hulka)

Kasutajad müüb tavaliselt 1-7 päevaga maha. (oleneb kasutajast).

Miks ma seda teen ? Loomulikult endal kasud sees :)

Igaljuhul lisan siia ka veidikene lisa informatsiooni.

 

Kui tehingu tegemiseks läheb avaldan enda täpse adressi, telefoni numbri jne.

 

Makseviisid: Seb, Swed, skrill, paypal, krediidi pank ja nordea pank.

 

Skype: Madis.Vilbas

 

IN GAME: The Royal

 

Elukoht: Kuressaare

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.