Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Paraa kutsub külla

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mõtlesin siis püsti panna oma chati.

Kes tahab luua mõnusat atmosfääri lahedate inimestega, tulge julgelt.

Kui ise olete normaalsed, siis ei ole ka keegi teie vastu õel ;)

 

Chat kuhu tulla : Paraa

 

Reeglid on väga lihtsad:

*Kedagi niisama maha teha pole mõtet, sellega ei võida midagi

*Reklaamida ilma minu loata ei tohi

*Ropendamine pole keelatud, aga tuleb jääda siiski normaalsuse piiridesse

 

Chat on loodud eelkõige selle eesmärgiga, et saaks tunda ennast vabalt, mitte ei peaks higistama, sest mingid äratõusnud rangid kickivad juba ühe vale sõna eest.

Kõik on oodatud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Joinige julgelt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No offence klotsu, aga kui sa teisi noobideks lampi nimetad ja lihtsalt niisama kõvatad chatis, siis ausaltöeldes SINA polegi oodatud ;)

 

See chat ongi loodud sinusuguste kõvatajate vältimiseks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme nii, et see oli suhteliselt lambine bänn, nägin ka ise mille eest sai, vähemalt tollel momendil polnud süüdi ja kui inimesed teevad nalja, samas ei meeldi kui nendega tehakse, siis ei tasu suud lahti teha, see kellele mõeldud, see saab isegi aru.

 

Aga liituge "Paraa"


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama võib sinuga öelda, olid kicki väärt, said kicki, miks siia kirjutama tulid ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ülbe olen ma nendega, kes on mingi mõttetud tühikargajad ja kõvatajad. Kui inimene on ise normaalne, siis ma ei näe põhjust miks peaks midagi halvasti ütlema, aga kui keegi on oma egoga teistest peajagu üle, no siis andke andeks, aga see pole normaalne ju. Sest oletame et kõik käituksid nagu sina või dydl, mis siis chatist välja tuleks ?

Enamvähem nagu twitteri pidu, kus osalevad 14 aastased kõvatajad. Keegi on sinust halvem, kohe #noob, keegi on sinust parem, kohe #nerd, ainult sina oled normaalne, eks ikka ja. Aga ole kõva vend edasi seal, senikaua mind ei koti, kui sa minu silme all seda tegema ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pole 14-aastane äratõusnud rank, kes ütleb halvemale #noob või #nerd. Õpi käituma!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimus, miks Te siin nutmas käite?

See siiski suht offtopic, vana teema, asi lahendatud, kellel enda cc, kes mujal, lihtne loogiline, pole vaja risustada.

Aga antud päeval kui kickisid Paraa, ei olnud tema süüdi, see et võibolla ta eelmine päev midagi ütles, mida ma ei näinud, samas ie saa ka öelda, et pole teinud, ei tea.

Aga seekord ta ütles pmtslt "dydl, kicki need nerdid" muidugi teises sõnastus + need vennad olid seda väärt, sina arvasid, et tema ütles sulle nerd ja kohe kickisid.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimus, miks Te siin nutmas käite?

See siiski suht offtopic, vana teema, asi lahendatud, kellel enda cc, kes mujal, lihtne loogiline, pole vaja risustada.

Aga antud päeval kui kickisid Paraa, ei olnud tema süüdi, see et võibolla ta eelmine päev midagi ütles, mida ma ei näinud, samas ie saa ka öelda, et pole teinud, ei tea.

Aga seekord ta ütles pmtslt "dydl, kicki need nerdid" muidugi teises sõnastus + need vennad olid seda väärt, sina arvasid, et tema ütles sulle nerd ja kohe kickisid.

Kui minu nime mainitakse, siis mina ligi astun.

Vaata minu päevikut ja saad aru, et kick ei olnud niisama. Antud hetkel oli jah kick vale ajastus, kuid põhjendatud. Kõik põhjused minu päevikus lahti kirjutatud.

 

Edit: Defineeri sõna nutmine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui minu nime mainitakse, siis mina ligi astun.

Vaata minu päevikut ja saad aru, et kick ei olnud niisama. Antud hetkel oli jah kick vale ajastus, kuid põhjendatud. Kõik põhjused minu päevikus lahti kirjutatud.

 

Edit: Defineeri sõna nutmine.

 

Ära liiga ligi astu.

Siis oleksid pidanud kickima kui see juhtus, niimoodi võiks igapäev kedagi kickida, kunagi ehk 7 kuud tagasi ütlesid mingi halva sõna.

 

Defineeri sõna: solvuma.

 

St: Ma ei viitsi rohkem offtopicut toota, aga igastahes rahvas liituge "Paraa"


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Dydl, ma polegi öelnud et sina seda teinud oled, vaid sa oled lihtsalt tühikargaja, mõttetu kõvataja. Mõtle kui kõik sinumoodi cc-s käituks, õudusteunenägu oleks see ju. Teed 3 päeva agilityt ja terve maailm peab teadma, et sa oled nüüd kõva agility tegija või maitea mida sa sellega tõestada üritad. Lihtsalt rahulda oma tähelepanuvajadust mujal kui rsis, case closed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Joinisin, ma ei uskunud kuhu ma sattunud olin. FC oli mingeid vendi järsku täis. Mul tekkis kohutav hirm ja ma ütlesin väriseva häälega Tere lapsed..

Tekkis pikaldane kuid õõvastav vaikus... Ma ei suutnud seda enam taluda ja logisin kiiresti välja ja tõmbasin arvuti stepkonstsaktist välja ning seejärel jooksin nuttes emme juurde peitu. Võibolla lähiajal joinin uuesti. Vahest suudan seal kauem vastu pidada.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.