Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[start-up] Nomster - App -> ongoing project! Launch date 30 Jan.

Soovitatud postitused

Tere kõigile.

 

Oleme suve algusest saadik tegelenud antud projektiga.

 

Hetkene projekti faas:

-Patendi/ettevõtte loomine(selle tegemine võtab julmalt aega)

-Iphone platvormi testimine

 

Nimi: Nomster

Platvorm: IOS ja Android.

Riik: Algne launch toimub ainult US-s.

Kirjeldus: Tegemist on restoranide ja kohvikute söökide jagamise ning hindamise appiga. Antud app peaks lihtsustama inimestel valida söögikohta. Ehk siis teevad appi lahti, vaatavad kaarti ning leiavad konkreetse kohviku kohta pilte toitudest, hinna, täpse asukoha ning inimeste poolse hinnangu. Tegemist on nagu facebookiga, kus sa saad jälgida sõpru, vaadata live-s kus su sõbrad söövad ja mida täpsemalt. Appi juurde tuleb veel söögiblogi, kuhu hakkavad meil kaks kokka tegema restorani toitude ''recreationi'' ja ka omapoolsed hõrgutisi.

Hetkene olukord: Nädal aega tagasi tuli välja alfa test Iphone IOS-s. Hetkel toimumas vigade otsimine ja parandamine.

Programeerija: Hiina üpriski tuntud ettevõte.

Estimated launch date: 30 jaanuar nii IOS, kui ka Android.

Teenimine: Esimene aasta on puhtalt planeeritud arendamisele, databaasi koostamisele. Mingeid reklaame ega lollusi peale veel ei lähe. Aga pikemas perspektiivis mõeldes ikkagist hakkame reklaame tegema appi siseselt/blogides.

Backend: Puhas veebipõhine control panel, kust näeb kõike datat piltide/kasutajate kohta.

 

App on designitud minu partneri poolt, mina olen investeerija/marketing rollis.

 

Hekel appstorest veel ei leia seda, kuna toimumas suurem testimine ning täiustamine, mis käib läbi testflight appi.

 

Pildimaterjal.

 

Logo:

IMG_0024.PNG

 

Pealeht, st ''wall'':

IMG_0025.PNG

 

Google maps(siia siis tulevad sinu asukoha lähedal olevad postitused restoranidest):

IMG_0027.PNG

 

Paneel:

IMG_0028.PNG

 

Postituse/Review lisamine:

IMG_0031.PNG

 

Pildi tegemine/valimine:

IMG_0029.PNG

 

Toidu/Restorani otsing:

IMG_0032.PNG

 

Enda profiil:

IMG_0033.PNG

 

Autoriõigused/Kontakt:

IMG_0034.PNG

 

 

Edit: Muutsin pildid väiksemaks.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hea idee, eriti hea nimi. Loodan, et teostus tuleb ka sama hea. Edu (Y).

 

Eks sellised projektid on siiski tulevikule mõeldes, sest mingit raha hetkel reaalselt ei teeni, pigem ainult kulutame. Aga kui ükskord käima saab, siis kõik peaks jooksma autopiloodil(st inimesed täiendavad meie databaasi). Aga elame näeme, kui läheb metsa, siis läheb metsa, vähemalt on proovitud :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga huvitav projekt, palju edu!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena idee, selle võiks iseenesest ju turg olla, edu teile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on mul selline ''side project'', kuna reaalselt minu aega hetkel palju ei söö ja tulevikus hakkab pruut anyway tegelema.

 

Natuke uuendusi:

 

03/11/14 sai ostetud selline asi:

http://myip.ms/info/cities_sql_database/World_Cities_SQL_Mysql_Database_2014_year.html

Ma täpselt ei tea mis see teeb, aga väidetavalt annab linna/asukoha auto-fillingu inimestele, kes hakkavad pilti üles laadima enda profiili alla. Maksumus 249USD.

 

 

05/11/14 firma loomine US rannikul. Väidetavalt läheb aega kuskil nädal, et saaks avatud firma ja loodud pangakonto. Maksumus 599USD.

Hea on see, et ma ise ei pea lendama sinna, vaid saab elektrooniliselt allkirjastatud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eile oli meil üleüldine meeting.

 

Hetkel tehtud:

Iphone versioon 100%

Ettevõte loodud US-s.

 

Töö all:

Android (peaks saama valmis see aasta)

Dedicated serveri configuration.

Veebileht - wordpress's ja GUI paneeli üles seadistamine.

Fännilehtede koostamine

Turundusplaani välja töötlemine.

 

 

Nüüd siis reaalselt algabki minu töö. Eile sai teada, et android on juba reaalselt nii kaugel, et tundub, et saab juba Jaanuari alguses tuldud testitud täisversiooniga välja.

 

 

Can't be more excited.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võib ausalt öelda, et APP on ise-enesest 95% valmis. Kahjuks on lõpuastmes meie programmer muutunud LAISAKS. Ja asi seisis ka väga palju US ettevõtte loomises, kuna algselt räägiti, et ma ei pea isegi sinna kohale minema, aga hiljem tuli välja, et ikkagis peab ...

 

Aga jah, fb leht on täiesti õige ning sinna ikka aktiivsuse tegemine käib.

 

Nagu aru on saada, siis algne ''launch date'' ei õnnestunud ja praegusel hetkel ei oska rohkem informatsiooni tuua, kui see, et ettevõtte on US's ametlikult vormistatud ja kõik peaks olema legaalne, et astuda järgmine samm.

 

Hetkel pole absoluutselt mitte midagi rohkem kirjutada.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võib ausalt öelda, et APP on ise-enesest 95% valmis. Kahjuks on lõpuastmes meie programmer muutunud LAISAKS. Ja asi seisis ka väga palju US ettevõtte loomises, kuna algselt räägiti, et ma ei pea isegi sinna kohale minema, aga hiljem tuli välja, et ikkagis peab ...

 

Aga jah, fb leht on täiesti õige ning sinna ikka aktiivsuse tegemine käib.

 

Nagu aru on saada, siis algne ''launch date'' ei õnnestunud ja praegusel hetkel ei oska rohkem informatsiooni tuua, kui see, et ettevõtte on US's ametlikult vormistatud ja kõik peaks olema legaalne, et astuda järgmine samm.

 

Hetkel pole absoluutselt mitte midagi rohkem kirjutada.

 

Hiinlasest programmeerija laisk? wuttt

 

Kas palkasite vabakutselise? Või ikkagi firma? Kas ta saab palka või tükitasu?


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ta on tükitasuga meil tööl. Kui app on jõudnud teatud astmesse, siis saab meilt raha. Tegemist on ikkagist 3 liikmelise firmaga. Ma ei kujuta ette, mis temaga juhtus, ei saa öelda, et ta ei oska. Alati on kõigega hakkama saanud.

 

Just paar päeva tagasi küsisime talt kogu projekti andmebaasi, et anda see meie uuele progrejale. Tema ehmatus oli suur, et kas me ei taha temaga enam koostööd teha. Alge jutt käis, et app on TÄIESTI valmis eelmise aasta novembri lõpus kõigil platvormidel. Oli oli ...

 

Sellist jama kirjutab meile koguaeg, küll reisib, küll kolib, küll pere probleemid.

http://screencast.com/t/175eAIKQZ6d

 

Aga kui ma jäin 24 tundi maksega hiljaks, tuli korralik spam:

http://screencast.com/t/nE2jbfXO7vJ

 

 

Igastahes, nõrk lüli eemaldatud, uuel tegelasel source olemas ja hetkel tutvub sellega.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vasta palun!!!


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub, et enam ei ole seda appi. Mis juhtus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.