Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus seoses ruunskeibiga, acc banned.

Küsimus

Kasutaja sai banned 30ndal septembril, väidetavalt selle eest, et macrosin (reaalselt, ei). Afkisin päris palju ning ei vastanud igale kasutajale, kes mind laksult reportisid. Tegin appealis ilusti kõik nii nagu vaja, seletasin asja ära, kuid ootan siiani, et midagi toimuks. Näitab, et acc banned ja still "Appeal pending", täna on 18 oktoober. Miks nii kaua, mida teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Kasutaja sai banned 30ndal septembril, väidetavalt selle eest, et macrosin (reaalselt, ei). Afkisin päris palju ning ei vastanud igale kasutajale, kes mind laksult reportisid. Tegin appealis ilusti kõik nii nagu vaja, seletasin asja ära, kuid ootan siiani, et midagi toimuks. Näitab, et acc banned ja still "Appeal pending", täna on 18 oktoober. Miks nii kaua, mida teha?

 

Ma olen augustist oodanud niiviisi, neil pohhui, võid oma kasutaja ära unustada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Arvan et kõik kes banni saanud ka bottimise eest räägivad sama juttu ja jagexit ei koti see


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
image.jpg

 

emaili ei mäleta enam :(

 

Saatsin mingi emaili kusagile oma kasutaja nimega ja ban oli nädalaga maas.

 

Wow sul normilt ees ka bane ja mutesid ja ikka said lahti? :O Mul oli paaripäevane mute ees, mis oli expired ja siis see macro eest ban 4 lyf ja ei appealita sittagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.