Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Selles mõttes, et me võime teha hääletuse, keda te siis minu asemel liidriks vms tahate, kui mina ei sobi. Mulle pakuti ja olin nõus sellega tegelema. Ja siin ei ole mingit naljategemist, plaan on kindel ikka corpi ka jõuda, mitte ainult tühja juttu puhuda. Ja kes arvab, et siin nalja tehakse, siis võivad lihtsalt lahkuda, see pole kohustuslik siin olla.


Clan Chat: Da Chunky

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme ausalt, et sellest hääletusest ei tuleks arvatavasti midagi välja, ning kui rahvas poolt siis jääb Siim ka selleks.

 

Isiklikult kõige suurem usaldus on Hetsi, Siimu ning Jackhammerile, põhiline, et neist kolmest keegi saaks selle koha :)

 

Btw, küsimus seisneb selles, kas mingi cc tuleb ka, ning samas TS ei viitsi ka tõmmata, pole vajalikuid asju + tüdrukule eriliselt ei meeldiks see, et ma mingit mängu mängin + veel mingite tegelastega räägin... Naiste loogika :D

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütleme ausalt, et sellest hääletusest ei tuleks arvatavasti midagi välja, ning kui rahvas poolt siis jääb Siim ka selleks.

 

Isiklikult kõige suurem usaldus on Hetsi, Siimu ning Jackhammerile, põhiline, et neist kolmest keegi saaks selle koha :)

 

Btw, küsimus seisneb selles, kas mingi cc tuleb ka, ning samas TS ei viitsi ka tõmmata, pole vajalikuid asju + tüdrukule eriliselt ei meeldiks see, et ma mingit mängu mängin + veel mingite tegelastega räägin... Naiste loogika :D

 

dont põe mul tüdruk ei salli et üldse mänge mängin :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tüüpiline värk:D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eitea, eikäi koolis :D,

aga Nordicule vastukajaks, et no skype conveka võiks nt teha vms. KUI alati pole võimalik teatud põhjusetel sõna sekka seal öelda,

siis kuulamisega vast nii hull asi ei ole? Kellel võimalik siis mõelge.

Neljapäeval ja reedel siis kooli pole meil jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päeva aeg on muidugi suva, siis võib rääkida ja möllata ts/Skype, aga õhtuti kui tüdruk töölt tulnud ja kodune, siis küll ei viitsi :)

 

 

 

Eitea, eikäi koolis :D,

aga Nordicule vastukajaks, et no skype conveka võiks nt teha vms. KUI alati pole võimalik teatud põhjusetel sõna sekka seal öelda,

siis kuulamisega vast nii hull asi ei ole? Kellel võimalik siis mõelge.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.