Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Scam, olge ettevaatlikud

Küsimus

Tervist ma betin Csgolounges, kes teine ka betib siis hoiduge eemale sellistest inimestest, kes lisavad teid sõbraks kui olete teinud Csgolounges trade.

Nimelt nad lisavad teid Steami ja väidavad, et nende sõber tahab teid lisada aga ei saa, seejärel saadab ta teile lingi, et te neid lisaksite.

 

See näeb välja taoline: http://www.upload.ee/image/4235007/scam.png

 

Avatae selle lingi siis näete midagi taolist: http://www.upload.ee/image/4235012/scam2.png

 

Näeb välja nagu tavaline Steami kodulehekülg eks? Aga seda see pole kuna link on teine. Seejärel palub lehekülg teil oma Steami sisse logida niimoodi saavad nad teie parooli siis soovib lehekülg, et te tõmbaksite mingi faili vist oli steam.exe vms seda ma avanud ei ole kuna minu viirusetõrje blokeeris selle automaatselt.

 

Hoiduge eemale sellistest inimestest ja reportige nad Steamile.


76561198043795615

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Mulle prooviti ka eile scammi teha, läksin õnge aga jõudsin oma paroolid ära muuta, aga ma ei tea sellest steam.exe'st midagi, tõmbasin selle steamguardi alla ja alles siis sain aru millega hakkam sain :P


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lihtsalt väike tip algajatele. Kui kasutaja kes teid lisab, on private - ärge acceptige teda! Samuti kui kasutaja on low level (näiteks level 1) või/ja tema kontol ei ole ühtegi mängu (peaasjalikult csgo-d) siis ärge samuti tema sõbrakutset aktsepteerige. Kõigil on võimalus teiega csgolounge kaudu ühendust võtta ja seal teile pakkumisi teha, pole vaja enda aega scammerite ja muretsemise peale raisata.

Lisaks täpsustuseks, kõik need kes lisavad ja edastavad taolise sõnumi nagu teemas näidatud, on üldjuhul bot'id.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.