Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Küsimus ringkonnale:

Kas te oleksite huvitatud sellisest serverist nagu public server, kus pole ühtegi pluginat peal, server on pluginatest täiesti puhas, vippe tellida ei saa, seega pole ka vip eeliseid. Tellida saab ainult adminit ning võtan ka mõned inimesed korrahoidjaks.

Miks ma tahan sellist serverit teha?:

Sest kõik public/offical serverid, kus ma olen mänginud on pluginaid täis topitud ning vippidel on väga suured eelised, näiteks saavad roundi algul tasuta relvi...

Ainukesed pluginad, mis ma serverile peale paneksin oleksid countrychat ja admin spectator, muud midagi.

Kui see läheb inimestele peale, siis ma panen serveri püsti ja postitan siia IP. Kui oled sellisest serverist huvitatud, siis palun postita siia teemasse midagi või laigi mu postitust.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1.6 on igav. Kui teed siis tee GOs


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
eksid, public on igav :D

CS 1.6 on juba mõttetu, isegi Rootsi DreamHack vennad on pressid öelnud, et jura mäng nüüdseks. Kui sa teed Public siis jätta ka kindlasti FF sisse, siis on ka rohkem arvestamist ka oma tiimiga, nt FF on koguaeg sees Muro Serverites Publicus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
CS 1.6 on juba mõttetu, isegi Rootsi DreamHack vennad on pressid öelnud, et jura mäng nüüdseks. Kui sa teed Public siis jätta ka kindlasti FF sisse, siis on ka rohkem arvestamist ka oma tiimiga, nt FF on koguaeg sees Muro Serverites Publicus

 

1.6 on välja surnud tõesti, kuid public on ikkagi igav olgu see 1.6 või go


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eks ma lähen ise ka kunagi CS:GO peale üle, kuid seni seda teinud ei ole.

Seega kui ma teen sellise serveri, siis see on veel 1.6 server.

 

Server on avatud!

IP: estcs.ee:27010

Foorum: estcs.ee

Muudetud liikme Skylan'i poolt

Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.