Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Said rs'is banni ? Sul on Lootus ! [vaata]

Soovitatud postitused

sõber rääkis täna mulle midagi et ta black markid on vähemaks läinud. niisis otsustasin vaadata enda acci mis oli ka "eluks ajaks banned" kui banni sain oli umbes 12.8 black marki , nüüd kui vatasin siis oli 10.8 ! tõsi see on sain bannist lahti kuid muted olen ikka . soovitaksin ka teil [kellal acc umbes +6 kuud banned] vaadata oma acci . kui olete bannist free siis WTF ? :D

>>mina olen igastahes häppi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see sõber olin mina kes ytles et black marke läks vähemaks ja nii siis ma soovitasin tal vaadata palju tal on et äkki saab ta oma kasutaja tagasi ja vedas sest sai oma acci tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, need on need time-(black)margid.

 

Nagu rs2eesti foorumiski on - timewarnid :)

 

Edit// Hmm.. peaks vaatama kas H 0 T B 0 W on bannist lahti saand.. :D(Banned @ 6. dets)

 

Edit2// Ei ole :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli ka 10+ blackmarki (banned), kuid mul oli võimalus teha Last Chance, kuid nussisin selle võimaluse ära (kasutaja locked).

~450 päeva pärast proovisin unlockida ning ~voila~. Kasutaja unbanned ning unlocked.

Itemid ka peal, kuid perm muted :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul oli ka 10+ blackmarki (banned), kuid mul oli võimalus teha Last Chance, kuid nussisin selle võimaluse ära (kasutaja locked).

~450 päeva pärast proovisin unlockida ning ~voila~. Kasutaja unbanned ning unlocked.

Itemid ka peal, kuid perm muted :P

 

suht sama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tahax kah ühte oma kasutajat lahti , mask set & santa peal o.O , aga too on perm. banned , tollega ei ole vist võimalust & ta on 1a+ banned juba


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
väike võimalus on ! dont lose ur hope !

 

ok , aga sõber jamas selle viimase appeali ka ära :s , see mees on pikemat aega juba banned ^^.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

There are currently 10.0 black marks out of 10 on this account

 

Your account is in the red zone. You have too many black marks on your account and your last chance appeal was denied. As a result, you are now permanently banned and are unable to appeal any more offences.

 

You are permanently banned and unable to appeal any more offences


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Souly valus:D'

 

--------------------

 

PS: Mu enda acc heiroke on 20.8 Blackmarki:D2 Apologizet:DIdk eks näis:Dpeaegu 6 kuud banned:D17.Sept oli viimane aeg:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Souly valus:D'

 

--------------------

 

PS: Mu enda acc heiroke on 20.8 Blackmarki:D2 Apologizet:DIdk eks näis:Dpeaegu 6 kuud banned:D17.Sept oli viimane aeg:D

 

juhtus nii noh:d

suva , ju ~100m on kasutaja peal asjadega :P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama manraynor 6ga ikka banned...

 

Poh ainult 15m peal ja head stake videod :D ....


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmm . . . ma vb. milles asi oli . . . kunagi tehti mingi uus süsteem nende bannnidega & mingi värk oli , aga ma ei mäleta täpselt ja päris palju banned kasutajad said lahti , pidi mingi kirja saatma või ma ei tea...mingi kuupäeva nuss oli ka sees:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh, ma sain 24 juuli banni.. :P

 

Esimene rikkumine ja perm ban taga..

 

Panin ka appeali, et süsteem on teinud vea, kuid nothing...

 

Panin Send last chance appeal, aga pandi denied viie sekundiga... :D

 

Olen saatnud korduvalt neid kirju : complaint, jne.. kuid alati vastatakse kahtlaste auto-kirjadega..

 

Nüüd enam ei saa neid kirju saata imo... Keegi teaks, kuidas saaks Jagex'iga ühendust ?

 

Tahaks acci tagasi.. :P

 

Combat 113, quest cape, cook cape (Y), 70m+ asjuuuu.... :D

 

R.I.P to others..!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ka üks mees perment ban mingi 2 aastat juba vict olnud peaaegu...Evidences oli midagi et word hijacking voi midagi nii...Kirjutasin et mingi viga et ma ei sa aru mille eest et ple midagi teind ja perment :( Last change appeal kirjutsin ka et ple midagi teind ja viga et antke parem evidence.Denied.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mul selline lugu sain banni 20nov 2006 ja mõlemad kirjad läksid metsa! 10.0 marki on ja selleston möödas juba 1.3 aastat Ja ei ole saanud tagasi. No mul oli seal accil kh mingi 2m.

Kas saabki tagasi?

 

olened millest banni said?

ja mis kirja kirjutasid?


62db4d7cbdbb.gif

annetajakl1.png

Aramise Ühendviinad

Au ja uhkus neile , kes langesid teises maailmasõjas võideldes fašimi vastu vennad me mäletame teid !!!

26-1147514812T.jpg

Vaata mind? http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=35597

Tanel951.png

Tanel951.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.