Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

### Paar ettepanekut ###

Soovitatud postitused

Esimene idees: Olen paljudes foorumites ringi käinud ja vaadanud, et on antud selliseid tiitleid nagu näiteks Aasta kasutaja/Kuu parim kasutaja või siis Aasta uustulnuk/Kuu uustulnuk vms. Et põhimõtteliselt tahaks ma õelda, miks mitte ka siin ?

Inimesed samuti näeksid siis, et missuguse inimesega on tegemist.

 

Teine idee: Arvatavasti on seda ideed pakutud juba varemgi välja, kuid pole veel ära tehtud. Miks ei võiks iga inimene, kes teeb teema saada justnimelt enda teemas kustutada teiste posti, et vähendada spämmi ja/või saaks muuta ise oma pealkirja. Took näitena need inimesed, kes peavad päevikut. Olen üpriski kindel, et vahel tekib neid tahtmine panna oma goalid, või saavutused pealkirja, kuid nad ei saa seda muuta.

Sellise skripti tegemine on vägagi tülikas ja aeganõudev, aga kui meie Rapidload kunagi sellega ühelepoole saaks, oleks tore :)

 

Ootan siis teie arvamust.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun kõigiga.Kuigi nüüd moded aktiivsemad vms,ikkagi mõlema poolt:D

Samuti võiks olla sellised tiitlid ntks:Aasta sõbralikuim kasutaja,Aasta spammer jne.Samuti nende kuude staatuste/tiitlitega,et kui kuu lõppeb või kuu aega läbi siis see staatus kaob.

KThxAndBye:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nõustun kõigiga.Kuigi nüüd moded aktiivsemad vms,ikkagi mõlema poolt:D

Samuti võiks olla sellised tiitlid ntks:Aasta sõbralikuim kasutaja,Aasta spammer jne.Samuti nende kuude staatuste/tiitlitega,et kui kuu lõppeb või kuu aega läbi siis see staatus kaob.

KThxAndBye:D

 

Seda ma mõtlesingi. Ma tõin mõned lihtsalt näiteks.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimene idee - mõtetu.

Teine idee - võiks olla siis niii, et mitte teiste poste kustutada, vaid pealkirja muuta .

Milleks teile poste kustutada ?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esimene idee - mõtetu.

Teine idee - võiks olla siis niii, et mitte teiste poste kustutada, vaid pealkirja muuta .

Milleks teile poste kustutada ?

 

Esimene idee pole ju teglt suht mõttetu,midagi huvitavamat vms.

Kui ntks keegi ropendab või niisama spammib ning moded pole seda märganud vms,siis saaks ju ise ära kustutada.

 

Või võiks rohkem foorumi üritusi teha.Või mingi teatud asi.kasvõi uus infoveeb jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Esimene idee pole ju teglt suht mõttetu,midagi huvitavamat vms.

Kui ntks keegi ropendab või niisama spammib ning moded pole seda märganud vms,siis saaks ju ise ära kustutada.

 

Või võiks rohkem foorumi üritusi teha.Või mingi teatud asi.kasvõi uus infoveeb jne.

 

Väike PM mulle ja korras :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Esimene idee - mõtetu.

Teine idee - võiks olla siis niii, et mitte teiste poste kustutada, vaid pealkirja muuta .

Milleks teile poste kustutada ?

Kui siis ainult jah et pealkirja muuta, vahest läheb väike viga sisse. :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teine oleks suht jama, nt müümis teemas keegi postitab tõestuse, et on scammer, ja siis ta kustutab posti ära :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. Kui ma ei eksi , siis vahepeal pubi all inimesed hääletavadki midagi :D Tee sinna teema ja asi vsjoo

 

2. Väga raske skripti teha , vaevalt see teoks tehakse. Edu sulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.