Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Keevitaja Kutsekas

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ega üldiselt palju ei küsitagi, ilmselt küsitakse miks sa just selle eriala valisid ja kui palju sul on varasemaid kogemusi sellega seoses on. Võib-olla küsitakse pisut ka õppimise kohta. Üldjuhul on küsimused enamus erialadel samad, muretsemiseks pole põhjust.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sellise asja pärast pole küll mingit mõtet pabistada. Ma läksin vabsee komandale alale lõpuks õppima.

Pm ehitaja,keskonnatehnik , elektrik, arvutitehnik, keevitaja puusepp, lukksepp ja elektroonik nüüd. :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mina õpin keevitust tartus kutsekas. Kolmandal kursusel. Pole seal midagi valmistuda. Lähed ja räägid nii nagu asjad on. Mul igal kursusel viimase 6 lennu jooksul vist mingi sõber õppinud. See aasta lähed ka sugulane seda õppima, saad vast klassivennaks ta endale:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mina ei tea, klassivennal oli mata aasta 2 ja eksami tegi teise korraga ära (see mata aasta luges ka vist midagi) ja üldsegi mul olid paremad hinded kui tal ja ta ikka sai sisse wtf. Vestlus läks minu arust hästi.

 

Homme on koostelukksepa vestlus ja kui selle ka läbi kukun siis jah, ei saagi vist keskharidust k2tte.

Muudetud liikme cuZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

No ehk tal läks siis vestlus paremini, oskas vastata mõndadele küsimustele millele sina ei osanud või rääkis vähe rohkem? Pidid ju arvestama sellega, et kui ühte kooli ei saa siis tuleb ka teistesse koolidesse proovida. Nüüd on vist vähe hilja juba, aga ehk oled järgmine aasta targem ja teed rohkem katseid erinevates koolides.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ei ole hilja, viljandis peaks olema veel avatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sul oli teine eelistus koostöölukksepp ? Igatahes, ega ma ka autoremonditehniku'sse sisse ei saanud, suht sama seis praegu, tõenäoliselt läks test metsa, sellepärast.Autokeretehniku otsust veel pole tehtud, aga loodan parimat.


Kõik jutud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mina ei tea, klassivennal oli mata aasta 2 ja eksami tegi teise korraga ära (see mata aasta luges ka vist midagi) ja üldsegi mul olid paremad hinded kui tal ja ta ikka sai sisse wtf. Vestlus läks minu arust hästi.

 

Homme on koostelukksepa vestlus ja kui selle ka läbi kukun siis jah, ei saagi vist keskharidust k2tte.

Klassivend ei saanud esialgu sisse. Pandi koosteluksepaks, viimasel hetkel hüppavad reeglina paar venda alt ja siis võetakse need keevitajateks kellel head hinded. Nüüd see klassivend parim keevitaja klassis:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Seli :D ?

Tema jep:D Saad kinnitada mu juttu ju:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Seli on vana parm :D

Käe peab takti jooma.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Klaypex, mis testis küsiti sul kui autotehnikuks läksid

 

Testis oli elementaarset arvutamist, teisendamist. Pärast mingi jukuga loogika ülesanne. Ning näiteks mul pärast küsiti, et mis suurus see mutter on, pärast pidin ära mõõtma, vaatama kas vastasin õigesti (Nihikuga). Siis anti tester kätte, näitasid kus saad pinget mõõta, mille peal peab olema jne. Näidati ka kaitset ja releed, mille pidid ära arvama. Väga kerge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Nagu xSensez juba ütles, arvutamist. Teisaldamine,asendamine,juku tekst jne.Mulle näidati siis autasu ja rooliotsa,pidin siis õige võtme tooma, millega kitter lahti keerata.

Muudetud liikme Klaypex'i poolt

Kõik jutud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mina ei tea, klassivennal oli mata aasta 2 ja eksami tegi teise korraga ära (see mata aasta luges ka vist midagi) ja üldsegi mul olid paremad hinded kui tal ja ta ikka sai sisse wtf. Vestlus läks minu arust hästi.

 

Homme on koostelukksepa vestlus ja kui selle ka läbi kukun siis jah, ei saagi vist keskharidust k2tte.

No kui inimene ei saa mingisse närusesse kutsekasse sisse peab kyll miskit viga olema, aga no jah, naerma ajas see asi.

Aga keskharidus on overrated, kui sa juba kutsekasse ronid, siis pole kesharidusega muffigi teha, ylikooli sa niikuinii ei lähe, et õpi lihtsalt amet selgeks ja oled ka omadega mäel, enamvähem, muidugi ei soovita mingi õmbeljaks vms hakkata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Miks närune? Tartu kutsekool pmts Eesti suurim( kui ma ei eksi), konkurents suur. Keegi peab ikkagi välja jääma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.