Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin läpakat, soovitage :)! ~700 ööri

Soovitatud postitused

VIP

Tervist,

 

Oleks sügisest vaja siis läpakat. Soovitataval kuni 700€, alumiiniumkorpus, matt-ekraan, max 15,6'' ekraan. Võiks ka piisavalt võimas olla, et CS:GO 100+ fps jookseb :P

 

 

Tänud ette :-)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viska tiba juurde ja saad väga korraliku läpaka = http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/acer_v5573g_full_hd_gtx


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

nja, muidu päris decent, aga prose veits kesine sellise hinna eest imo


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Prose ikka päris OK.. see eest saad sa IPS 1080p ekraani ja korraliku videoka. Ekraani ikka 5+, saad aru kui näed ja võrdled teistega samas hinnaklassis (suht kindlalt enamustel sellises hinnaklassis TFT)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mõtlesin, et panen veel veits juurde ja soetan sellise- http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_n56jr_full_hd_gtx

 

kuidas tundub?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui tahad halvemat ekraani aga oled vend, kes vajab super high speed i7-t siis võid ju osta.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui paned juba juurde, siis lisa veidi veel ja võta see: http://www.klick.ee/sulearvutid/lenovo-ideapad-y510p-gt755-dos.html

Kui tahad 700 euro eest, siis ma valiks selle: http://www.klick.ee/sulearvutid/lenovo-ideapad-g510-w8-1.html aga JRISETH läpakal ka midagi viga pole.

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina jääksin ASUSe poole, kindel kvaliteet.

Mis puutub Lenovotesse, siis pigem võtaks ma Lenovo. Aga oops, edasimüüja on Klick...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina jääksin ASUSe poole, kindel kvaliteet.

Mis puutub Lenovotesse, siis pigem võtaks ma Lenovo. Aga oops, edasimüüja on Klick...

 

Ja kui edasimüüja klick on , siis on läpaka kvaliteet järsku halvem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

see 1a sellepärast minu jaoks veits halvem, et tahaks enne ostu ikka oma silmaga näha ka masinat

 

/kõige parem oleks muidugi see üldse soomest saada :P

Muudetud liikme k4x'i poolt

Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja kui edasimüüja klick on , siis on läpaka kvaliteet järsku halvem?

 

Kvaliteeti ma just kiidan Lenovo läpakatel. Ma ei öelnud ju midagi Lenovo kohta. Pigem see edasimüüja on hale oma superduper hinnakergituste ning VÄGA halva garantiikogemusega.

Inimene, kes võtab endale läpaka mängimiseks peab ju arvestama, et need ei ole mängimise jaoks mõeldud. Varem või hiljem hakkavad ju nad ülekuumenema (termopasta kivis ja/või jahutuskanalid on tolmuga ummistunud) mis tähendab GARANTIIHOOLDUST. Paraku Klick on ju Eesti liider garantiihooldustes - terve nett on põhimõtteliselt täis inimeste jutte, kus Klick garantiihoolduses parandamise asemel hoopiski seadet LÕHUVAD ja küsivad selle eest veel lisaraha.

 

Riske võib alati võtta, kuid siis peab lihtsalt arvestama sellega.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.