Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

OLDSCHOOL serverid

Soovitatud postitused

OLDSCHOOL Serverid

home.pngKoduleht | users.pngFoorum | facebook.pngFacebook

 

 

 

OLDSCHOOL Public [FastDL]

IP: cs.klubipubi.com:27015

b_350_20_898080_898080_000000_898080.png

 

OLDSCHOOL Surf [FastDL]

IP: cs.klubipubi.com:27016

b_350_20_898080_898080_000000_898080.png

 

Eesti Teamspeak

IP: 80.79.112.199:9998

b_350_20_898080_898080_000000_898080.png

 

Muudetud liikme ARBUUUUS'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Muutke ära serveri nimed kuna Autoriõigused on juba teisel inimesel....

 

Pole näinud Eestis veel ühtegi serverit kus oleks kirjas OLDSCHOOL. See on sõna mida võib igaüks oma serveri nimeks panna.

 

tere ARBUUS Selline asi, et kas ma olen lubanud oma serveri nime kasutada? ( Mina olin & Olen ) Old-School serveri looja.. Nii, et palun muuta serveri nimi!!

 

 

Sellise asja jaoks ei ole vaja luba. Ma saan aru, et kui sina oleks selle sõna välja mõelnud, siis oleksin küsinud.

 

To Svekk: Mis kuradi autoriõigused!?!?! Autoriõigused oleks tal siis kui ta oleks selle sõna ise välja mõelnud.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fogle, sa ei saa öelda, et ta vahetaks oma serveri nime. Sinu server "Old-School / oldcs" ning tema server on "OLDSCHOOL". Milleks kakelda nagu lapsed?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei no mulle tuldi juba ütlema, et kus mu admin jms.. Siis sain teada et see server mingi niclameb mu serverit! Kuna mu servut olid paar päeva offline, nüüd olen taas tagasi!

 

Not sure if you are dumb or you're playing. Nicklame on nagu hoopis teine asi eks? Tal ei ole sama nimeline server nagu sul ja btw su foorum rikub MyBB-i kasutamise reegleid. Usun, et kas saad hoiatus kirja või MyBB võtab ühendust sinu majutusega.

Arbuusile soovin igatahes edu serveriga!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei no mulle tuldi juba ütlema, et kus mu admin jms.. Siis sain teada et see server mingi niclameb mu serverit! Kuna mu servut olid paar päeva offline, nüüd olen taas tagasi!

 

Tule tagasi või mine tagasi see mind absoluutselt ei huvita! Ütlen sulle ühe korra veel: SEE SÕNA OLDSCHOOL EI OLE SINUPOOLT VÄLJA MÕELDUD.

 

Not sure if you are dumb or you're playing. Nicklame on nagu hoopis teine asi eks? Tal ei ole sama nimeline server nagu sul ja btw su foorum rikub MyBB-i kasutamise reegleid. Usun, et kas saad hoiatus kirja või MyBB võtab ühendust sinu majutusega.

Arbuusile soovin igatahes edu serveriga!

 

Tänud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Fogle aga miks sa ei lähe harja välismaa serverite tegijatele siis? dcored pilt tõestab, et pead tervele maailma harja minema ja paukama, et sinu välja mõeldud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Peab tõdema, et see nimi ei ole eriti originaalne jahm...

Plus peale selle, käisin foorumis ja esimese asjana, mis mul silma jäi, oli see, et isegi see foorum on peaaegu laest maani maha kritseldatud (Kohila.eu'lt)

Originaalsust inimesed, originaalust paluks, see ei ole lahe, kui sa ei suuda ise omi asju välja nuputada ja kopeerid teistelt kõik maha...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peab tõdema, et see nimi ei ole eriti originaalne jahm...

Plus peale selle, käisin foorumis ja esimese asjana, mis mul silma jäi, oli see, et isegi see foorum on peaaegu laest maani maha kritseldatud (Kohila.eu'lt)

Originaalsust inimesed, originaalust paluks, see ei ole lahe, kui sa ei suuda ise omi asju välja nuputada ja kopeerid teistelt kõik maha...

 

Kas kedagi reaalselt huvitab foorumite järiekord ja nimetus?

Ma saan aru kui oleks kõik foorumi teemad copy-paste üle lastud aga no jah, ulutakse hoopis muude asjade üle.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Do you even read bro?

Seal ongi PM kõik Copy-Pasted

Võrdle Kohila.eu'd ja nende foorumit, mõned erinevused leiad ainult lol. (Paar asja ära muudetud copy pastemisel :D )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Do you even read bro?

Seal ongi PM kõik Copy-Pasted

Võrdle Kohila.eu'd ja nende foorumit, mõned erinevused leiad ainult lol. (Paar asja ära muudetud copy pastemisel :D )

On asi mille pärast kakelda? Mingi CS 1.6 pärast mingi elu paanika kui keegi sarnaneb kuidagi, saage üle sellest CS 1.6 see pole elu mille üle vaielda kes mida tegi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Do you even read bro?

Seal ongi PM kõik Copy-Pasted

Võrdle Kohila.eu'd ja nende foorumit, mõned erinevused leiad ainult lol. (Paar asja ära muudetud copy pastemisel :D )

 

Kopeeris foorumite ja alafoorumite nimetused maha ve? :fp:

Kas lähed lõikad ennast nüüd äkki?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kopeeris foorumite ja alafoorumite nimetused maha ve? :fp:

Kas lähed lõikad ennast nüüd äkki?

Teeb samasuguse heircuti nagu sul.

 

Mida muna te mölisete? See on ju nii vana mäng, raha ka nagunii ei tooda. Minge parem õue niikaua kui suvi on.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Lol, mu foorumi ban on väga asjasse.

Korrahoidja ees korrahoidja taga, teksase korravalvurite kokkutulek :D

Korrahoidja taotlused? :D

http://klubipubi.com/foorum/viewtopic.php?f=2&t=1

Kohilaga ei võrdle hetkel, aga maha on ta kopeeritud vanadelt reeglitelt (Mäletan täpselt vanu reegleid.)

http://klubipubi.com/foorum/viewtopic.php?f=5&t=4

http://kohila.eu/showthread.php?6294-Official-Reeglid

Ja mis, surfil pole sul reegleid sellepärast, et SurfDM ja tavalise Surfi reeglid ei lähe kokku? Mine copy-paste estgamingult maha, ise sa nkn neid välja ei suuda mõelda ju...

Mida veel välja tuua? Teema kujundus, see pole ka ise tehtud, täiesti ära pistuuritatud (Jah, ma tunnen kujunduse ära)

Reastus on sul ka täpselt samasugune, kategooriate sõnastus jne jnt... Ja "Ei, me pole midagi kopeerinud, mõtlesime kõik ise välja"

Naljatilk...

Kohila serverites oled ka selline korrahoidja, et anna otsad noh... :D

 

Teeb samasuguse heircuti nagu sul.

 

Mida muna te mölisete? See on ju nii vana mäng, raha ka nagunii ei tooda. Minge parem õue niikaua kui suvi on.

 

Vana on ta tõesti, aga peab tõdema, et siiski suhteliselt hea :D

Aga ei, ma õiendan ainult sellepärast, et kui copy-pasteski maha siis andku kasvõi creditit sellele, kellelt maha copy-pastes, mitte ärgu tuimalt copy-pastegu. Plagiaadiks nimetataks seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.