Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Definitsioon. F2P skiller. Dungs & dungs & dungs.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänan, Viis. :)

 

Vähese ajavabaduse tõttu on progress suht väike, kui aus olla. Cooking on vahepeal 90 saanud. Võibolla saab 91-gi veel enne tööleminekut. :D

Dung ka 84. Pilte mul tõesti pole ja ma loodan, et need pole mingi must have teema. :) Millalgi viskan ka statsidest ja pangast pildi. :) Aga seda ei tea, millal. Siis, kui viitsimist on. :D

 

P.S. Kuna märkasin, et olen ka vahepeal 10M xp-d kokku saanud, otsustasin counterist pildi ikka panna. :)

 

counter.png

 

Alumised kaks counterit resetin iga päeva algul ära, et trackida, palju päeval xp-d teinud olen.

Muudetud liikme Tikuviiner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena acc juba, edu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänud, Foofy. :)

 

Vahepeal ilmselt tehtud dung 85... Ei mäleta, mis eelmise uuenduse ajal dung oli ja liiga laisk, et vaadata kah. Just mõni minut tagasi sain cookingu 93 ja otsustasin, et teen siis juba suure pildi, kus combana peal nii leveli saamine, pank, kui ka statsid. :)

 

Päris suur on, mul 1080p ekraan. Sorri. Siit ka uus küsimus kohe. Mis käsklusega siin spoilereid saab? :D Ei tööta raisad. Sestap ka post edit. :D

stuff.jpg

 

Ilmselgelt on näha, et see xp trackerite resettimine on unarusse jäänud ja praegu juba hakkan mõtlema, et mis praktilist väärtust sellest counterist üdlse leida võib? :D Aga noh, kena ikka vaadata, kuis number suuremaks läheb. :D

 

Nagu ikka, progress ei ole kõige kiirem. Neiu, töö ja maal muruniitmine võtavad oma aja. :D Olge lahedad ja tänud, et lugeda viitsite. ;)

Muudetud liikme Tikuviiner'i poolt
Update.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegin vahepeal jälle ühe Dungeoneeringu leveli. Nagu ikka, mänguaega endiselt vähe, kuid järgmisest nädalast uuel ja normaalsemal töökohal. Saab rohkem pelada ja elada. :) Saab siis ehk ka rohkem progressi olema. Vähemalt on nüüdseks ühe 99 jagu total xp-d olemas.

 

dg88.jpg

 

Tänan lugemast. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänan kommentaari eest. Vastuseks Su küsimusele:

 

cook94.jpg

 

Ja lisaks veel:

 

dg91.jpg

 

Moisturize me!

 

Edit: Nolapäev ilmselgelt.

 

dg92.jpg

Muudetud liikme Tikuviiner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lambist tegin.

 

dg95.jpg

 

Kedagi see RS3 vist ei tundu väga kottivat? :D

 

Seal nii palju uusi ja keerulisi asju, peab mingi koolituse korraldama RS3 jaoks :D


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ah. Mis neist ikka õpetada. Uus RuneScape on nende jaoks liiga rikutud. :) Ma küll toetan innovatsiooni. :D

 

Sai natuke tehtud jälle.

 

cook96.jpg

dg96.jpg

 

Adios, amigos.

 

Hakkab looma vaikselt juba. :D

 

dung97.jpg

Muudetud liikme Tikuviiner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustasin mänguga umbes samal ajal kui sina (paar nädalat hiljem). Täiesti masendav on vaadata kuidas sa skille teed, mina sama ajaga olen ainult woodcutting 50ni jõudnud. Muidugi pole mul eriti kogemust mängu alal ega eriti järjepidavust aga deem. Edu sulle selle kasutajaga! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul lihtsalt ruun 99% ajast taustaks, kui arvutis teen midagi. Filmid, facebook või muu. Mul siiski on oma elu ka ja elan seda mõnuga. Ei ole päris nii, et kui keegi välja kutsub, siis vastuseks, et "Fuck, elu on xpwaste!" :D

 

Igatahes väike levelike jälle. :3

 

dg99.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Long time, no post. Vahepeal sai natukene elu elatud ja polnud aega nolada ka väga. :) Aga siiski täna sai kaks levelit korraga tehtud.

 

dg100.jpg

cook98.jpg

 

Sisuliselt ongi nii, et Dungin, kui saan ja siis kõrvalt, kui parasjagu dungida ei saa, teen muud skilli. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.