Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

"Piksel autod leiutati aastal 2001 Jaapanis. Alguses olid levinud ainult Kuru Kurud, mis polnud päris õigete proportsioonidega. Scaled ehk siis mõõdus autod hakkasid levima ligikaudu 2003 aastal. Alguses olid piksel autod ilma AA-ta ehk ilma Anti-Aliasing’ta, hiljem tuli ka AA. Pikseldamises tehakse kõik piksel piksli kaupa. Piksel autodel vastab 1 piksel ühele tollile päriselus. Kõik see toimub tavalise arvuti Paintis."

 

 

Rahvas, kas te üldse teade, mida saab teha arvutis palju ja erinevaid asju. Kuid te just võiksite suvel õppida juurde ühe oskuse. Mis ma ammu tegelesin aktiivselt. Minujaoks hea hobi, tegevus arvutis. Ei mingit facebooki ja saad rahus kätt harjutada ja möelda, teha seda mis isesoovid. Kuid õppida seda selgeks on pikk ja tüütu. Kuid ajapikku saate aru.

Selleks on Piksel Auto tuunimine, loomine paintis.

Paar asja mis ma algastamisel tähele panin endal ja teistel samuti.

1. Asjast arusaamine korralikult.

2. Kuidas ma seda teen üldse?

3. On selle asjaga harjumine.

4. Edasi läheb kergelt.

Üle maailma on see palju tuntud asi, kuid eestis vähe.

Võtke postkastist ühendust ja räägin teile enda loo ning sellest samast.

Mis on piksel auto tuunimine jne . Inglise keeles Pixel Car Tuning .

 

Võin teha ka skypes gruppi algajatele! Võtke ise ühendust.

 

Skype: crime990

FB Leht : https://www.facebook.com/KennyPixelcarsWorks

Foorum : http://rivercoast.eu/pixelcar

Ford Mustang 2013-2013 aasta mudelid. (Scaled)

unlimitedthemustangtayf.png

Muudetud liikme RiverCraft'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore näha, et keegi viitsib veel tegeleda. Kunagi sai ise ka möllatud mõned isegi üleval veel http://www.pixplay.net/foorum/viewtopic.php?t=89&p=643 :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav et keegigi veel tegeleb sellega, isegi said sellega tegeletud ~ca 2-3a tagasi. Tuunid polnud küll mingid eriti suured aga harjutasin.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänaseks on meil foorum juba olemas ja alafoorumid juba tulevad.

Tavarahvas võib liituda ja teha poste VABA NURK Categoryi all.

Foorumi link : http://rivercoast.eu/pixelcar/ . RiverCoast PixelCar - RCPC .

 

Kui kellegi skypes või mujal sõbralistis on sellised vanad pikseldajad nt : Kenwood, Krew, Mmaru, Elumees, jne vanad tegijad MCA või PnP ajast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lahe, ma eelmine aasta proovisin PixPlayd mängida, eriti ei mõikand. Nüüd just täna hakkasin jälle uurima seda ja proovisin isegi paar autot teha. Ei tulnud välja eriti aga tundub tõesti tore hobi muude asjade kõrvalt kui aega veidi üle jääb. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Esimesed pixel autode tegemine ongi suht raske ja keeruline.

Mina alustasin aastal 2007 ja ise tegelesin Paintis. Ainult vaatasin teiste töösi ning nokitsesin omaette.

Alles 2010 u hakkasid tulema korralikud ja normaalsed tuuningud, kuid ka tänu sellele olen üks eesti hull tuuner.

PixPlay-s olen ma vana tegija, kasutajade nimekirjas oled id 4 , ehk suht siis sai tehtud kasutaja, kui mäng isegi polnud veel ametliult avatud.

Kuna tundsin eelmist PP omaniku ja aitasin teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.