Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Hobo - GOT SCAMMED :/

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Paus läks päris pika peale jh. Vahelduseks oli irlis ka täitsa meeldiv aga nüüd uue hooga oldschooli for sure. Tagasituleku põhjustas õnneks/kahjuks tõbine olek. Täpselt paras konditsioon peluks ;) Ei osanudgi enam midagi muud peale hakata. Kui terveks saan, siis hakkab kasutaja ka tiba aeglasemalt arenema, sest praegused suveilmad on ikka super perfectod. enjoy

 

v5zk3c.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Clan chat: Da Chunky :)

 

Kena acc tho :)


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ee.. kbd kc juba natuke üle saja. midagi erilist peale kbd headide pole saanud. täna tegin mõned tunnid ba pet hunti kh

 

302cabk.png

 

kbd kc 190. lykkasin akna suureks. loodan, et chill

 

eun2uh.png

Muudetud liikme inks1001'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Põgus ülevaade neljast viimasest päevast. Fire cape attempt oli max random :D pole kunagi fire cape teinud ja jõudsin jadini. Kui healerid tulid sain suht insta rekt, sest hakkasin neid targetima ja jad focus kadus ära. tuju peaks tulema, sis proovib jälle mm, wyverne päris korralikult campinud (70 pray banked) . varsti oleks mõistlik bglowsid kh ära teha :D

 

2ytrbj7.png

 

Ei teadnud kohe, et maa alla peab minema. Thx dyydile, kes rääkima hakkas ja teada andis :P

 

x1hcv7.png

Muudetud liikme inks1001'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

yoyooyyooyyoy, vahepeal juhtus siis nii, et quitisin veitsaks. dmm-iga hakkasid kõik tüübid uuesti pelama ja ma olin ka üsna pea nagu davaiii, ma olen ka in. natuke sai dmmi toksitud ja sain aru, et ma ei viitsi seal grindida, pole väga pk-er ka ja värki. nii, et ma olen tagasi 07s, peace

 

a26jr7.png

 

2mfyolk.png

 

Zamorak page 1 ( 3m clue ) :) :)

 

30j7l3r.png

Muudetud liikme inks1001'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

gg. keegi tark sai kuidagi moodi kõik passid ja pinnid teada ja sain rekt. pank oli ge-s tühjaks myydud ja mul viskas üle kh, back to real life. peace

 

2cfcqw9.png

 

perks of getting scammed, sain paar tüüpi f2ps rõõmsaks teha

 

oumnvr.png

Muudetud liikme inks1001'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.