Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Millist valida?

Küsimus

Tere!

 

On siis plaanis osta uus telefon, kuid ei suuda otsustada millist valida, äkki oleks keegi abiks ?

Olen välja valinud siis praeguseks kolm

 

[spoiler=Sony Xperia V]https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-sony-xperia-v-(must)/1269-3616

 

[spoiler=HTC Desire 610]https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-htc-desire-610-(valge)/99HAAH026-00#

 

[spoiler=Samsung Galaxy Express II]https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-express-ii-(valge)/SM-G3815RWASEB

 

 

Ise arvan, et kõige õigem valik oleks Sony Xperia , kuid võibolla oskab keegi midagi paremat soovitada kuskil 200-300€

Üks küsimus oleks veel, et kas 13Mpix on parem kui näiteks 8Mpix , loogiliselt võttes peaks 13 parem olema, aga ma pole mingi spets :huh:

Tänud!


Kõik jutud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Mina valiks Sony Xperia V kuna mulle meeldivad sonyid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Päris loll arvamus, sulle meeldivad sony'd.

Soovitan vaadata võimalikult kõrge reso ja suure ekraaniga telefon, peale ostu ja kasutamist 2 nädalat saad teada miks. Ise oman 4.7 tollist telefoni, ostu hetkel oli väga suur ja harjumatu, mingi 2 nädalat kasutamist ja asi hakkas väikseks jääma. Võid vaadata ringi ka hinnavaatluse foorumis, äkki leiad sellise raha eest mõne kangema telefoni selles hinnaklassis.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Päris loll arvamus, sulle meeldivad sony'd.

Soovitan vaadata võimalikult kõrge reso ja suure ekraaniga telefon, peale ostu ja kasutamist 2 nädalat saad teada miks. Ise oman 4.7 tollist telefoni, ostu hetkel oli väga suur ja harjumatu, mingi 2 nädalat kasutamist ja asi hakkas väikseks jääma. Võid vaadata ringi ka hinnavaatluse foorumis, äkki leiad sellise raha eest mõne kangema telefoni selles hinnaklassis.

 

Olen sinuga täitsa nõus! +1

Hinnavaatlusesse soovitaks ka mina vaadata :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline K3lm1k4s

Pole spets,aga soovitan sulle HTC Desire 610,ise tahaks ka seda osta,aga alles Destembris ostsin Samsung Galaxy S4 Mini

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline NiceSk1ll3r

Kui tahad head pildistamis telefoni, siis võta paremate pixlitega ja parema kaameraga. Minule meeldivad rohkem võimsamad telefonid ning mina võtaks HTC Desire, kuna tal Quad Core sees. (mina võtan rohkem mängimise mõttes)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Tänud kõigile! , ostsin siiski Sony Xperia V, siiamaani väga mõnus ja hea, eriti meeldib mulle kaamera mis on võrratult kvalikteetne minu jaoks :) Paremad klapid tuleks osta, kuna originaalidel jääb bassi väheks, heli muidu kõrge kuid nagu juba mainisin, siis bassi jääb väheks nii klappidel, kui ka telefonil.


Kõik jutud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.