Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Call Me Doge | Total 2000+

Soovitatud postitused

VIP

Tee void, helps alot :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
dhide parem wyvernis ikkagi

 

Kuidas o.0?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilusad arengud :)


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud, KesHullOn :)

 

Nonii, Farming level ka vahepeal ja üks Herblore.

Screen_Shot_2015-06-10_at_14.08.29.png

Screen_Shot_2015-06-10_at_13.58.35.png

Farmingust niipalju, et sain Miscnelliast 138 bird nesti (kahjuks unustasin pildi teha) ja sain sealt päris mõned seedid. Päris usinalt oli häid seede :)

Ja suur soov oleks saada Farming 70, saaks ära teha kõik hard taskid :) 70 smithing ka vaja teha, aga sellega saab vast hakkama :) Mõned ored ikka pangas on.

Herblore sain praegu lihtsalt herbide puhastamisega. Mingi aeg peaks koguma secondarysid. ~600 Mort Myre fungit, 500+ limpwurt rooti, ~500 white berrit ja paarsada red spider eggi ja loomulikult ärma unusta 800+ snape grassi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline -ENRIX-

Ilus kasutaja juba, aga jah, void polekski parem sinu range leveli juures Wyvernites. Void on d'hidest parem väga kõrgete range leveli juures alles. Aga jätka samas vaimus. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niisiis. Minu teekond RuneScapes on saanud läbi. Peamine põhjus oli see, et kasutaja läks koguaeg nö lock mode. Saatsin meile ja asju Jagexile, et mis värk on jnejne. Vastuseks sain, et mitmes arvutis mängitakse minu kasutajaga, kirjutasin siis neile, et mängin kahes arvutis kasutajaga ja blablabla, aga ei usutud. Mängida oleksin saanud edasi vaid tüdruku arvutis, enda arvutis viskas kohe kasutaja lukku ja kõik.

Ja noh, eks mul ole vanust ka juba piisavalt, et RuneScapest ''lahti öelda''. Ma ei ütle, et ma ei mängiks enam üldse, tõenäoliselt teen omale F2P kasutaja, millega aeg-ajalt aega surnuks lüüa. Kui viitsin siis teen ehk isegi päeviku.

 

Aga kasutajaga jõdsin omaarust äärmiselt kaugele ja olen selle üle väga uhke. Kasutaja oleks saanud muidugi 9. juulil 1 aastaseks, aga no läks nagu läks.

Skillid siis, millega kasutaja lõpetasin:

L8L4CFn.png

Ja pank, millega kasutaja lõpetasin. Olin äärmiselt üllatunud, kui nägin, kuidas cash pile koguaeg suurenes mitmete miljonite võrra igakord, kui GE'st oma raha collectisin.

LQKZ0Fz.png

 

Miljonid müün maha, aga kasutajast ma ei teagi, mis saab. Kui kellelgi ostusoovi, siis võib kirjutada postkasti.

Ega seal pangas midagi erilist ei ole - Fire cape, dragon defender, poolikult täidetud zammy book, crystal bow jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hello!!

Olen tagasi, täpsemalt olen tagasi nädal peale seda, kui quitisin :D

Praegune goal on saada Fremmenik elite diary tehtud.

Selle jaoks teen hetkel Runecraftingut 77. Vahepeal Slayerit ka, oleneb, mille tuju on :)

Vaikselt teen, ei kiirusta kusagile ja mängin päevas ka ainult 2-3 tundi.

Väiksed pildid ka statsidest/pangast.

O464fIv.png

FHps7BI.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olemas. :)

YkBwKOJ.png

Nüüd plaan selline, et teen oma 2000 bstaffi ja unpowered orbi air bstaffideks ja siis edasi Slayer, goaliks 85.

Kui keegi soovib bossida ja otsib partnerit siis julgelt lisada in-game ja anna märku. Olen väga huvitatud.

Ainuke probleem minuga on selles, et ma pole kunagi väga PvM inimene olnud, ei tea, kus mis geari kasutada ja kuidas jne. Seega vaja natuke õpetamist/nõustamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.