Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kivikuninga seiklused

Soovitatud postitused

Tervist foorumlased!

Kasutajast tuleb väike ranger, hetkesed eesmärgid on püstitatud, loodan et jõuan need ära tehtud enne 1. Juulit, kuna siis pean isiklikel põhjustel kõik oma tegemised pooleli jätma ja ei tea millal tagasi jõuan, paari kuu, aasta või aasta poole pärast.

Võimalik et pärast annan kasutaja lihtsalt mõnele aktiivsele päeviku uurijale ära ;).

 

Eesmärgid

21px-Ranged-icon.png 60

21px-Mining-icon.png 50

21px-Fishing-icon.png 50

17px-Cooking-icon.png 60

18px-Firemaking-icon.png 60

18px-Woodcutting-icon.png 65

19px-Slayer-icon.png 30

 

Kasutaja statsid päeviku alguses

20140611-120231.png

Muudetud liikme WeTheBest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga pikk tee ikka ees , aga edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kasutajaga läks väheke sitasti, nimelt eile pakuti mulle vahetuseks algelist range pure, kuna endale meeldib rohkem range ning tal oli pank ka enam-vähem siis mõtlesin et miks mitte.

Rääkisime jutud ära ja värki, siis ta küsis et äkki annaksin enda kasutaja talle ette 1 päevaks, et ta proovib PK'da ja värki, no olin siis nõus sellega ja täna üritasin kella 15 paiku sisse logida enda kasutajasse, ütles et Account has been disabled - please check your message box või mis iganes, ja läksin lugesin sealt et kasutaja on mõnusalt haledalt banni saanud macro eest, järelikult tüüp otsustas mu kasutaja lihtsalt ära nussida. Normaalne värk, skypes teda enam pole ja ei viitsi teda taga ka otsida :D, juu sai siis sellest mingit sorti rahuldust.

 

Aga sellega ma ei piirdu, nimelt tegin täna juba uue kasutaja umb 15 min peale seda kui sain teada et mu kasutaja on perm-banned, tegin juba kasutaja memberiks ka ära ja enam ei hakka kellegiga midagi vahetama ka :D. Muudan teema siis natuke ära, cheers :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Soovitan teha scammer/pettur teema selle inimese kohta,kui temast midagi tead :D

 

Ei tea temast eriti midagi, nimi oli mingi Viljo või * võimidaiganes, väitis et enda naise skype kasutab.

//Nimi oli vist * *, kunagi ammu rääkisin temaga ka ruuni teemal midagi, rohkem ei mäleta, ei viitsi ka mäletada eriti :D.

 

Kiviabi vabastab hanf kung kalastab!

 

Okeiokei edu!

 

Kiviabi vabastab hanf kung karastab,

siin on see element mis ideedega varustab,

trummidega alustab ja mõttejuga voolab,

su korgid välja löön kui tahad juua end kooma,

rooma, tagasi rooma jooma,

sind ei koti teadmised, sa tahad proovida hoora :D.

Muudetud liikme WeTheBest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veljo Vares tuntud Varas. Ma usun, et leiad siit vahvlistki tema kohta petturiteemasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuskilt olen kuulnud, et on varemgi vend scamminud kedagi

Googeldades annab suht palju tulemusi küll :D.

Mõttetu vend igastahes :D.

 

Väike update

Ohwell.png

 

10 min hiljem...

 

Ohwell2.png

 

Täna eksam aga no poh, ruun esmatähtis, ööläbi ruuni pelanud ja varsti kooli, ggwp.

 

Ohwell3.png

Muudetud liikme WeTheBest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervist, lugesin su päeviku algusest lõpuni, kõik oli tiptop kuni kohani kus rääkisid kuidas üle said, täielik oma rumalus. Jõudu-jaksu, kuigi ma teeks low def rangeri või tanki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tervist, lugesin su päeviku algusest lõpuni, kõik oli tiptop kuni kohani kus rääkisid kuidas üle said, täielik oma rumalus. Jõudu-jaksu, kuigi ma teeks low def rangeri või tanki.

Arvata on et oma rumalus, ei tasu kõiki nii kergelt usaldada :).

Aga keegi võiks seletada mis see low def ranger/tank on? Ma pole selliste asjadega väga kursis, alati skillereid või ühe skilli puresi teinud tavaliselt :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvata on et oma rumalus, ei tasu kõiki nii kergelt usaldada :).

Aga keegi võiks seletada mis see low def ranger/tank on? Ma pole selliste asjadega väga kursis, alati skillereid või ühe skilli puresi teinud tavaliselt :D.

 

Endal on range tank. Peaksid jätma attack ja strength leveli kogusumma kuni 148(attack ja strength levelid 74 ntx)Siis ei tule combat levelit juurde kui 90+ range on, oled siis ranged based. Pray 52-70(ise valid) Ja range ja defence 90+, magic soovitavalt 94(vengance). Aga kui soovid f2p pk teha siis 40-45 def 90+ range ja pray 43 ja omad hästi :)

Muudetud liikme awful'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Endal on range tank. Peaksid jätma attack ja strength leveli kogusumma kuni 148(attack ja strength levelid 74 ntx)Siis ei tule combat levelit juurde kui 90+ range on, oled siis ranged based. Pray 52-70(ise valid) Ja range ja defence 90+, magic soovitavalt 94(vengance). Aga kui soovid f2p pk teha siis 40-45 def 90+ range ja pray 43 ja omad hästi :)

Eks alustan algul siiski rangega, üritan võimalikult kõrgeks ära ajada selle ja siis vaatab edasi :D.

 

Muidu väike update:

 

Ohwell4.png

 

Keegi võiks öelda kus p2p norm raha saab teha :S. Hetkel nii parm et ei suuda troutegi osta...

 

Ohwell5.png

Muudetud liikme WeTheBest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tuleb tuleb :D.

 

RS53.png

 

Ah Fagex sõida sitale! TÄIESTI PUTSIS LAMPI BANNI JÄLLE -.-

 

Kellegil pole mingit osrs kasutajat tasuta ära anda? Statsid võiksid mingilmääral üleval olla, ei viitsi lihtsalt nullist alustada.

1 korra saan veel membuks teha ja siis täielik ragequit kui uuesti lampi ban.

 

//Tean et eestlased on jõle kitsi rahvas, seega tasuta pole mõtet küsida, aga ma võin anda steami vastu, mängud on:

GTA IV, The Sims 3, Counter Strike Source, Train Simulator 2014, Cities in Motion, Sniper Elite V2.

 

Nimeta.png

Muudetud liikme WeTheBest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kindel, et ise midagi korda ei saatnud?

Kuna jäid vahele jagexi enda süsteemile pidi ikka sul mingi programm jooksma, oleks mod-i ban siis oleks see lühiajaline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.