Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

#1 Pure Eestis | Top 100 ✔

Kas soovitad (pärast natuke skillimist) teha Attack/Str 99 NMZ?  

4 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas soovitad (pärast natuke skillimist) teha Attack/Str 99 NMZ?



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

fsdfsfs.jpg

 

16 Herbi ühelt patchilt, poleks arvanud, et ilma magic sec-idega saab nii palju :O!

 

16herbi.png

 

Vöitsin bondi raha, 14 päeva jällegi olemas. :D

 

Victory_against_Please_Dance_-_2014.jpg

 

 

Ühesönaga, cookin ära köik sharkid, ehk umbes 60-70K oleks neid pärast pangas. See järel ootan 16. oktoobrit, et ehk joppab ja

shark hind töuseb veelgi ja saan hea profiti! :) Parimal juhul, kui shark töuseks nt 1,5k ea, saaksin vähemalt 50M profit.

Muudetud liikme The Herblore'i poolt

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

fsdfsfs.jpg

 

 

Kuna vahepeal olin ka eemal jne, siis ei viitsinud postitada midagi, hetkel ainult merchin, sest ei ole

tahtmist treenida.

 

 

 

1.png

 

 

2.png

 

Käisin kahe acciga duo KBD, parim loot, mis eales saanud, pole käinud PVM kuskil kunagi. Lootsin KBD pet purele saada, aga ei saanud.

 

3.png

 

 

Esimene AGS rsis ostetud 10-aasta jooksul!

4.png

 

 

Sain teise AGS-i ka ostetud

 

5.png

 

 

6.png

 

 

7.png

 

 

BABY SAMPSON!!

 

8.png

 

Minu isikik outfit ja hetke seis merchis:

 

 

9.png

 

Kahjumit ma ei saanud 99 herbiga kokkuvöttes, vahepeal oli loss ja siis jällegi profit, kuid hetkel on herblore totaalne loss ja ei saa XP'd teha.

Muudetud liikme The Herblore'i poolt

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nu, hetkel tuleks 10M päevas keskmiselt, aga kuna eile kaotasin B ringi, sest jagex nii tore isik ja prottis mult GLory b ringi üle. 4M kaotust, aga pole hullu.

 

Mötlen, et kui saaks veel merchida natuke aega, kas siis vöiks treenida combat ja teha strength ja range NMZ-is hiljem suureks?

 

Sain elu esimese Hard clue, siiani parim olnud easy clue, ma ei tea kas see on haruldane aga minu jaoks küll, eks näis, kas saan löpuni teha selle!

 

HARDCLUE.png

Muudetud liikme The Herblore'i poolt

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osta/tee mingi hunnik p potte ja mine nmz , lase str/range üless.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lihtsalt ja lühidalt öeldes: Osta odavalt ja müü kallimalt, lollidelt tulebki raha ära vötta (ei ole möeldud solvanguna).

 

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

Kurvad vöi head uudised. Kuna jaks on otsas mängida, sest elu ja löpuklass nöuavad oma, siis jätan Runescape veidi nurka, vöib-olla hakkan Guide'si ainult tegema, kuid treenimine, merch jne.. jääb ära. Ei leia aega enam selleks. Lugedes inimeste palveid, siis hea küll, ma teen Merch guide lähiajal, pean mötlema veel kuidas.

 

Kasutaja jätan seisma, sest ei usalda kellelegi andma seda, sest kerge on 0xp def ära rikkuda. Kui kunagi isu tuleb, siis olen tagasi heameelega. :)

Muudetud liikme The Herblore'i poolt

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

misp2ev.jpg

 

 

Herblore on ilmselt tagasi hetkeks. Andke ideid ja värke, mida teha edasi...!

 

Mining_Level__86_.jpg

 

 

Uus projekt on luua F2P Pking account, millega hakata näiteks striimima vöi videosi tegema. Hetkel üritan cannoniga range suureks saada, ilma, et hp'd saaks palju.

 

comeback.png

 

2015.02.28_21-49-40.png

Muudetud liikme The Herblore'i poolt

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Treeni combatit vast jap, NMZ suht lebo ka, saab afkiga ja koolitöödega tegeleda vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mining_Level__88_.jpg

 

 

 

 

Panen siis projekti nimeks #OPF2PACCOUNT. Hetkel tegelen, nagu pildilt näha, barb fishinguga. Miks? Sellepärast, et soovin saada strength XP ilma hp XP'ta. Tuleb üle elada, et see on üsnagi aeglane.

Hetkel olen selle kasutajaga 42 combat, kuid juba praegu on levelid teistest paremad, kuigi hp on -10 madalam. Kuid vaatasin, et pkides see hp ei olegi nii oluline F2P-s, vennad arvasid algul, et safen.

Tip.it kohaselt saan teha hetkel üle 10 stre leveli, ilma, et saaksin combatit, mis on üsna hea. See teeb siis umbes löpuks: Att 41 Stre 60-61 Range 66 Hp 39.

Näidiseks toon, et combat 42-na on 99% inimesi umbes 55 range att 40 str 50 hp 50 ja nad hitivad umbes 10+15 maksimaalselt. Aga minu low hp puhul, ma suudaksin hittida range ja stre-ga koos maksimaalselt 11+18=29, mis teeb 4 hitti rohkem, mis on tegelt üsna suur vahe. Paljud ilmselt ei oskagi oodata, et ma vöiksin nii körgelt hittida 2H-ga. Aga samas, kellel on OSBUDDY, siis nad näevad Highscores mu statse ja kardavad kakelda...

Igatahes, nüüd läheb paar nädalat fishimisega ja siis tuleb nett sebida ja stream püsti panna!

Pureskiller jääb hetkel passima.

 

 

Muudetud liikme The Herblore'i poolt

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu uue pure arendamisel!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.