Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eestlastele omaselt (uus) graafika foorum?

Soovitatud postitused

Lugupeetud Vahvli rahvas,

paljud meist ei tea estGFX aegu nagu näiteks mina. Ma ei ole kursis asjadega, mida estgfx tegi või mis seal toimus. Olen kohanud paljusid, kes kõnelevad sellest ainult head ja head ja ütlevad, et see võiks tagasi tulla või et jagage megapacki või mis iganes.

 

Minu plaan oleks avada või teha uus graafika foorum, mis põhineks eestikeelsel nimetusel. Ehk -- kõik mis on seotud kunsti, graafika/digitaal-graafika & fotograafiaga. Ja kõik see oleks eesti keeles.

 

Kõike seda võiks rääkida suuremalt ja laiemalt, aga kahjuks on sel ka mõned miinused. Esiteks on kokku vaja kraapida tiim, hooldajad/administraatorid, server, koduleht, rent, maksud jne. See võtab palju aega, nõuab väljaminekuid ja pühendumist.

 

Kuid asi poleks hull kui kõik eesti graafikahuvilised aretaksid seda viimseni välja. Lihtsalt praegu jääb küsimärgi alla, et kui palju neid inimsi just on.

 

Lootes, et tabasite minu poindi jutust teha eestlastele uus graafika foorum (showup, tutorials, resources etc) siis palun kirjutage siia teemasse ideid kuidas rakendada see asi ellu. Ja kellel pole mõnda head ideed, siis võite kirjutada, et oleksin huviline blalala.

 

Ty ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise pooldan, kunagi oli pakutud sarnane idee kasutaja MadMouse poolt ( http://vahvel.net/showthread.php?166040-Projekt-Deviantart ) ,kuid kahjuks ei oska öelda, mis tolle projektiga sai.


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EstGFX pole kordagi tööle pikaks ajaks läinud. Seal oli ainult mingi kindel seltskond, kes olid omal alal kusjuures täitsa head. Mingil hetkel tuli postitusi lihtsalt nii harva ja keegi seal käia enam ei viitsinud. No offence, aga sellisel tasemel tüüpide tehtud foorum, nagu sina, tõmbab veel vähem inimesi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
EstGFX pole kordagi tööle pikaks ajaks läinud. Seal oli ainult mingi kindel seltskond, kes olid omal alal kusjuures täitsa head. Mingil hetkel tuli postitusi lihtsalt nii harva ja keegi seal käia enam ei viitsinud. No offence, aga sellisel tasemel tüüpide tehtud foorum, nagu sina, tõmbab veel vähem inimesi.

 

Ehk seletad natuke?

 

// Ehk nagu ma näen, siis keegi punti ei lööks?

Muudetud liikme TheSimpson'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kodulehe rent küll mitte midagi ei maksa juba mõned aastad, seda võiks vähem mainima hakkata. Väga korralike premium servereid saab rentida mõne euroga.

 

Aga nõustun ülemistega, et see on nii tehtud teema ja mitte kunagi pole kauem kui mõni kuu läbi löönud. Graafika foorumit raske teha, endal oli ~1,000 liikmelisega välismaa graafika foorum, aga sattusin osade hackeritega pahuksisse. Juba välismaa oma oli väga raske teha, kuigi mul oli makstud reklaamid üle neti ja erinevates riikides välis kampaaniad.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.