Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere, mul siis väike probleem steam hackiti ära ja ise nagu olen saatnud neid kirju aga asjatult.Kas saaks keegi aidata ja õelda mida ma peaks sinna nagu kirjutama? Et saada see kasutaja tagasi key koodi mul enam kahjuks pole se oli telefonis mille kaotasin ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Saadad supporti kirja lihtsalt. Ise unustasin emaili ja parooli ära Steamil mida mitu aastat tagasi viimati kasutasin ning sain kohe tagasi. Pidin ainult CC info saatma ning mõnele küsimusele vastama.

Sellepeale ta saadab kirja, et see pole sinu kasutaja vms.Kuna mina ju seda hetkel ei saa kasutada siis peaks ikka tegema sinna hackedi kohale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Piisab ka sellest kui kirjutad mis iplt oled sisse loginud ning mis parool, email ja salaküsimus on varasemalt olnud. Ei lähe vaja mingeid key või krediitkaardi andmeid..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.